0

انجمن چرم ایران و اتحادیه چرم ایتالیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

انجمن چرم ایران و اتحادیه چرم ایتالیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند

انجمن چرم ایران و اتحادیه چرم ایتالیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تهران - ایرنا - انجمن صنایع چرم ایران و اتحادیه چرم ایتالیا (آسوماک) در حاشیه همایش تجاری ایران و ایتالیا و با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت ایران و معاون وزیر توسعه اقتصادی ایتالیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 

به گزارش ایرنا از انجمن صنایع چرم ایران، این سند همکاری امروز (یکشنبه) توسط علی حسن زاده دلیر رئیس انجمن صنایع چرم و گلنار نصرالهی مدیر کل نساجی و چرم وزارت صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از ایران و «گابریلا بوکا» رئیس اتحادیه چرم ایتالیا و «ریکاردو دومونتی» رئیس آژانس تجارت به نمایندگی از دولت ایتالیا امضا شد.
«مهرو رهبری» دبیر انجمن صنایع چرم ایران در این زمینه گفت: آموزش نیروی انسانی در زمینه های طراحی، تولید، بازاریابی بین المللی و مدیریت، ارتقا و مدرنیزه کردن ماشین آلات و تجهیزات دباغی و تولید چرم و مصنوعات چرمی، انتقال فناوری های جدید، مدرن سازی و تجهیز مرکز تحقیقات تکنولوژی در زمینه چرم و مصنوعات چرمی، عمده ترین محورهای همکاری های آینده 2 کشور در صنعت چرم خواهد بود.
وی گفت: این انجمن در راستای سیاست های کلی بخش صنعت، ابلاغ شده توسط رهبر معظم انقلاب مبنی بر گسترش بخش مدیریت غیردولتی، ارتقاء فناوری پیشرفته از طریق تعامل با مراکز علمی و صنعتی جهان و افزایش نقش تشکل های تخصصی، فعالیت های خود را در چارچوب اصول اقتصاد مقاومتی به طور گسترده و جدی پی خواهد گرفت.
به گزارش ایرنا، همایش تجاری ایران و ایتالیا، صبح امروز در محل همایش های برج میلاد تهران با حضور هیات 360 نفره اقتصادی ایتالیا متشکل از مقام های اقتصادی، تجار و بازرگانان برگزار شد.
در این همایش، چهار توافق نامه همکاری در بخش های مختلف گردشگری و تجاری بین دو کشور به امضا رسید که سند همکاری در زمینه صنعت چرم، از این جمله است.
قرار است در سفر دو روزه هیات اقتصادی ایتالیا به تهران، دیدارهای مختلفی با تجار و بازرگانان بخش خصوصی برای توسعه مناسبات تجاری انجام شود.
هزمان با امضای این تفاهم نامه، دومین نمایشگاه بین المللی صنعت چرم، کیف، کفش و صنایع وابسته در حال برگزاری است.
در این نمایشگاه، علاوه بر تولید کنندگان داخلی، شرکت ها و تولیدکنندگان برخی کشورها، از جمله شرکت هایی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، چین ، هند، آلمان و فرانسه حضور و مشارکت داشته و جدیدترین تولیدهای صنعت چرم و صنایع مرتبط با این صنعت را به نمایش گذاشته اند.
معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها، شرکت ها و کارگاه های داخلی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندی های صنعت چرم کشور و نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

دوشنبه 9 آذر 1394  10:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها