0

اولین برنامه زنده یکی از اکانت‌های رسمی لاین یک موفقیت گسترده بود

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

اولین برنامه زنده یکی از اکانت‌های رسمی لاین یک موفقیت گسترده بود

 

لاین یک پیام‌رسان تحت موبایل و دسکتاپ است که علاوه بر امکان ارسال و دریافت پیام بین کاربران، قابلیت‌هایی همچون تایم‌لاین برای اشتراک‌گذاری موارد مورد نظر کاربران دارد. کانال‌های رسمی این سرویس نیز امکانات متنوعی از جمله لایو چت برای ارتباط بیشتر با کاربران و همچنین اشتراک‌گذاری محتوا با قابلیت‌های اجتماعی دارند.
هفته‌ی گذشته لاین در یکی از کانال‌های رسمی مسابقه‌ای را برگزار کرده که در آن تنها در طول ۲ ساعت یک سوم از طرفداران کانال شرکت کرده و ویدیو و تصاویر مورد نظر خود را ارسال کرده‌اند. در این مسابقه بیش از ۵۰ هزار کاربر شرکت کرده و بیش از ١٠ هزار ویدیو آپلود شده است. برندگان عزیز از سمت ادمین‌های لاین انتخاب شدند و جایزه‌ها به زودی ارسال می‌شود.
 
شرکت لاین در کشور ژاپن قرار دارد و نرم‌افزار لاین را که یک سرویس جهانی و در حال استفاده در ٢٣٠ کشور جهان است، اداره می‌کند. این اپلیکیشنمکاتبات یک به یک یا گروهی را پشتیبانی می‌کند. جدا از قسمت مکاتباتی اپلیکیشن و استیکرهای مجازی که شرکت ارائه می‌دهد بسیاری دیگر ازفعالیت‌های غیرمکاتبه‌ای نظیر بازی و اپلیکیشن‌های به اشتراک‌گذاری عکس را نیز ارائه می‌دهد

 

یک شنبه 8 آذر 1394  11:50 PM
تشکرات از این پست
amirali123
دسترسی سریع به انجمن ها