0

معرفی نمادهای شیطان پرستی

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

معرفی نمادهای شیطان پرستی

در بررسي نمادهاي متعلق به شيطانپرستي خط بسيار روشني از ارتباط صهيونيسم و شيطانيسم به وضوح قابل مشاهده است .
در ذيل برخي از نمادها كه به عنوان نگين انگشتر، گردنبند، تصاوير بر روي دستبندها، پيراهن، شلوار، كفش، ادكلن، ساعت و ... درج شده و از جمله به ايران اسلامي نيز راه يافته است، مورد بررسي و معرفي قرار ميگيرد:ا

معرفی نمادهای شیطان پرستی

گر نوشته وسط نماد يعني (Satanism) به معناي شيطانگرايي به همراه دايره حذف كنيم ، آن وقت يك ستاره پنجضلعي بر جاي ميماند كه همان نشانه

ستاره صبح يا پنتاگرام(pentagram) باقي ميماند .

معرفی نمادهای شیطان پرستی
اين سمبل نيز همان پنتاگرام است ، با فرق اينكه انواع آن گاه پنجضلعي وارونه (snvertedpentagram) يا ديو (Buphomet) و به شكل در ميان نمادهاي شيطانپرستان به چشم ميخورد .
معرفی نمادهای شیطان پرستیبرخي از شيطانگرايان محدوده جغرافيايي «تحت سلطه» اين نماد و در واقع منطقه نفوذ شيطانگرايي را در نقشه ذيل توصيف مينمايند . (محدوده در ايسلند و اروپا)

درميان پنتاگراهاي قبلي تصوير سر يك بز تعبيه شده است كه اقدامي ضد مسيحي ، به اين معناست كه مسيحيان معتقدند كه مسيح همچون يك بره براي نجات ايشان قرباني شده است و با توجه به اينكه ايشان بز را نماد شيطان و در برابر بره ميدانند اين آرم را انتخاب كردهاند.

666معرفی نمادهای شیطان پرستی: يك سمبل با عنوان «شماره تلفن شيطان» توسط گروههاي هوي متال وارد ايران اسلامي شده اما در حقيقت علامت انسان و نشانه جانور در ميان شيطانپرستان تلقي ميشود و براساس مكاشافات 13:18 « ...پس هر كس حكمت دارد عدد وحش را بشمارد ،زيرا كه عدد انسان است و عددش 666 است.» از سالها پيش تاكنون اين عدد با اشكال مختلف بر روي ديوارهاي شهرهاي بزرگ كشور مشاهده ميشد.

معرفی نمادهای شیطان پرستی


صليب وارونه (upside down cross ): اين نماد و حكايت از «وارونه شدن مسيحيت دارد» و عمدتا استهزا و سخره گرفتن اين دين است. صليب وارونه در گردن بندهاي بسياري مشاهده شده و برخی خوانندههاي راك انواع مختلف آنرا به همراه دارند. معرفی نمادهای شیطان پرستینماد صليب شكسته يا چرخ خورشيد (swastika or sun wheelc) : چرخ خورشيد يك نماد باستاني است كه در برخي فرهنگهاي ديني همچون كتيبههاي بر جاي مانده از بوداييها و مقبرههاي سلتي و يوناني ديده شدهاست .

لازم به توضيح است اين علامت سالها بعد توسط هيتلر به كار رفت، لكن برخي با هدف به سخره گرفتن مسيحيت اين سمبل را وارد شيطانپرستي كردند. 
معرفی نمادهای شیطان پرستی
چشمي در حال نگاه به همه جا (All seeing Eye) : چشم در برخي نمادهاي روشنفكري نيز به كار ميرود. اما شيطانپرستي اعتقاد دارند چشم در بالاي هرم «چشم شيطان» است و «بر همه جا نظارت و اشراف دارد». 
اين علامت در پيشگويي، جادوگري، نفرينگري و كنترلهاي مخصوص جادوگري مورد استفاده قرار ميگيرد. گفتني است اين نماد بر روي دلار آمريكايي به كار رفته است.


معرفی نمادهای شیطان پرستی
اين نمادها به انگليسي (Ankh) انشاءميشود و سمبل شهوتراني و باروري است . 
اين نمادها به معناي روح شهوت زنان نيز تعبير ميشود . امروزه نماد «فمنيسم» در واقع يك نماد برداشت شده دقيقا از سمبلهاي شيطاني است.پرچم رژيم صهيونيستي : قابل توجه جدي است كه رژيم صهيونيستي علاوه بر حمايتهاي آشكار و پنهان ،حتي از قرار گرفتن نماد رسمي كشور نامشروعش در كانون علائم شيطانگرايان نيز پرهيز ندارد .

معرفی نمادهای شیطان پرستی

ضد عدالت (Anti justice) : با توجه به اينكه تبر رو به بالا نماد عدالت در روم باستان به شمار مي آمده است شيطانپرستان تبر رو به پايين را با عنوان نماد ضد عدالت در راه پيمودن مسير تاريك انتخاب كردهاند .

همچنين گفتني است كه فمنيستها از دو تبر رو به بالا به معني مادرسالاري باستاني استفاده مينمودند.


معرفی نمادهای شیطان پرستی
سر بز (Goat Head): بز شاخدار، بز مندس mendes (همان ba'al بعل خداي باروي مصر باستان)، بافومت، خداي جادو، scapegoat (بز طليعه يا قرباني) اين يكي از راههاي شيطانپرستان براي مسخره كردن مسيح است زيرا گفته ميشود كه مسيح مانند برهاي براي گناهان بشر كشته شد . همانطور كه در توضيح نمادهاي اول اشاره شد، اين نماد تصوير كاملي است از بز قرار گرفته در نماد پنتاگرام. 


معرفی نمادهای شیطان پرستیهرج و مرج (Anarchy) : اين نماد به معناي از بين بردن تمام قوانين است و دلالت بر اين امر دارد كه « هر چه تخريب كننده است تو انجام بده » اين نماد عمدتا مورد استفاده عده ای از گروههاي هويمتال است.

معرفی نمادهای شیطان پرستی

چشم شيطان (Aye of satan) : اين نماد نيز به معناي چشم «شيطان و نظارت و اقتدار» است و كمتر شناخته شده است.

 
 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

یک شنبه 8 آذر 1394  10:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها