0

ایا شیطان پرست ها را از نزدیک دیده اید؟؟؟

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

ایا شیطان پرست ها را از نزدیک دیده اید؟؟؟

شیطان پرستی دارای نمادهای بسیار عجیب و وحشتناک است که از جمله میتوان به سوراخ کردن و گذاشتن اشیاء و نمادهای شیطان پرستی در سر و صورت و زیر پوس آنها اشاره کرد که بسیار زشت و وحشتناک است . برخی از شیطان پرستان نیز با برش زبان خود آن را شبیه به نیش مار میکنن.البته تزریق و شبیه ساختن چشم ها به مار نیز در بین آنها رواج دارد ، در کل میتوان گفت پوچی و نداشتن هیچ هدف خاصی در زندگی و در نهایت پوچی دلیل اصلی رواج این چنین رفتارهای جنون آمیزی در جوامع غربی است.ایا شیطان پرست ها را از نزدیک دیده اید؟؟؟

تاریخچه شیطان پرستی

شاید عده ای شیطان پرستی را آئینی مدرن و نهایتا مربوط به قرن ۱۶ – ۱۵ میلادی بدانند اما واقعیت چیز دیگریست. شاید بتوان تاریخچه شیطان پرستی را به قرون اولیه پیدایش آدمی نسبت داد. البته شواهد به دست آمده این حرف را تصدیق می‌کند که شیطان پرستی در نواحی امریکای لاتین، امریکای جنوبی و افریقای مرکزی به قرن ها قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد و قبایلی که آثاری از آنها باقی مانده است این احادیث را تصدیق می‌کنند. در اکتشافات به دست آمده در امریکای جنوبی یکی از قبایل این قاره که اعتقاد بسیاری به خوب و بد داشتند شیطان را پرستش می‌کردند.ایا شیطان پرست ها را از نزدیک دیده اید؟؟؟

حتی قربانی هایی را از انسان به شیطان هدیه می‌کردند که مکانهای انجام مراسم قربانی هنوز وجود دارد و اجساد مومیایی به دست آمده و نوع کشته شدن ها نشانگر قربانی شدن این انسانها (که در آنها بیشتر زنان به چشم می‌خورند) است. در افریقای مرکزی و در دشتها و کویرهای سوزان این قاره نیز در قبایلی که معروفترین آن قبیله "اوکاچا" می‌باشد، شیطان به عنوان قدرت مطلق زمین و آسمان و پدید آورنده آن و خدای خشم و نفرت پرستش می‌شد و حتی قربانی هایی نیز در مواقع خاص به آن اهداء می‌شد. ذکر این نکته ضروری است که زمان قربانی کردن انسانها در برابر شیطان لحظه های خاصی بوده است.ایا شیطان پرست ها را از نزدیک دیده اید؟؟؟


تاریخچه شیطان پرستی به سالهای بسیار دور بر می‌گردد که بعدها این آئین و سنت به صورتهای دیگر نمود پیدا کرد که چیزهایی از گذشته چه با تحریف و چه بدون تحریف دست به دست در حال عبور همراه با زمان است. البته شیطان پرستی در زمان پیدایش زبان و خط و زمان مادها، سومریان، بابلیان و … نیز ادامه داشت تا در قرون ۱۴ -۱۵ میلادی شیطان پرستی نوین به وجود آمد.

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

یک شنبه 8 آذر 1394  10:11 AM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
Sajjadalizadehs
Sajjadalizadehs
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 198
محل سکونت : اردبیل

پاسخ به:ایا شیطان پرست ها را از نزدیک دیده اید؟؟؟

سلام.ميخواستم بگم این عکسها صرفاً نشانه ی شیطان پرست بودن فرد نیست.بیشتر آدمای این شکلی اصلاً دینی ندارند و واسه جلب توجه و اینها اینطور میکنند قیافه هاشون رو.نمونه شیطان پرست که میتونم بهتون معرفی کنم پاپ فعلی هستش که ثابت کردنش خیلی سخت نیست،البته همه ی پاپها از قرن 15 میلادی به بعد ماسون یا همون شیطان پرست هستند.نمونه بعدی جورج بوش هست که اصلا اون شکلی نیست. اصلاً مهارت اینها تو پنهانکاری و ناشناخته موندنشونه البته بعضیاشون میان میگن که ما هستیم
یک شنبه 29 آذر 1394  12:01 AM
تشکرات از این پست
siryahya aftabm ravabet_rasekhoon
Sajjadalizadehs
Sajjadalizadehs
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 198
محل سکونت : اردبیل

پاسخ به:ایا شیطان پرست ها را از نزدیک دیده اید؟؟؟

شیطان پرست ها علامت خاصی ندارند و ممکن است فردی که در مترو کنار شما مینشیند یا فردی که در خیابان از کنار شما رد می شود یک ماسون باشد.افرادی که عکسشان زده شده افرادی معلوم الحال هستند که کلا ارزش نگاه کردن ندارند. ببخشید منظورم اینه که ممکنه دیده باشید ولی نفهمیده باشید.با تشکر
یک شنبه 29 آذر 1394  12:06 AM
تشکرات از این پست
siryahya aftabm ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها