0

اختلاف طبقاتي موجود در تاریخ آمریکا بی سابقه است ميزان متوسط ثروت ثابت مشتمل بر؛ مسكن،

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

اختلاف طبقاتي موجود در تاریخ آمریکا بی سابقه است ميزان متوسط ثروت ثابت مشتمل بر؛ مسكن،

 

اختلاف طبقاتي موجود در تاریخ آمریکا بی سابقه است

ميزان متوسط ثروت ثابت مشتمل بر؛ مسكن، خودرو، پس انداز بانكي و درآمد يك سال خانوارهاي آمريكايي در سال 2010 از 0.2 ميليون دلار تا چهارده ميليون دلار (نزدیک چهارده ميليارد تومان) اعلام شده كه... «سي.ان.ان» هم نوشت: آمريكا تنها در سال 1962 شاهد ركودی شبيه سال 2010 بود كه در آن، بسياري از موسسات مالي و اعتباري ورشكست شده و امتياز خود را به موسسات مالي يهودي واگذار كردند.
سرویس اقتصادی ـ كارشناسان اقتصادي در آمريكا مي گويند كه ايالات متحده آمريكا با اختلاف فاحش طبقاتي روبه رو شده و شاخص هاي اقتصادي در این کشور از سال 2004 ـ كه اقتصاد آمريكا در معرض ورشكستی قرار گرفت ـ هم بدتر است.

به گزارش «تابناک»، موضوع بالا، تحقیقات مركز مطالعات سياست هاي مالي آمريكا را نشان می دهد. 

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: 42 درصد از خانوارهاي آمريكایی با كسري بودجه 62 درصدي روبه رو شده و اين واقعيت تلخي است كه آمريكايي ها در دوران رياست جمهوري اوباما، فقيرتر از گذشته هستند.

سقوط شاخص قيمت مسكن و افزايش اجاره بها در فصل زمستان، عامل اصلي بیشتر شدن فاصله طبقاتی در آمریکا اعلام شده است.

این گزارش می افزاید، ميزان متوسط ثروت ثابت مشتمل بر؛ مسكن، خودرو، پس انداز بانكي و درآمد يك سال خانوارهاي آمريكايي در سال 2010 از 0.2 ميليون دلار (نزدیک دویست ميليون تومان) تا چهارده ميليون دلار (نزدیک چهارده ميليارد تومان) اعلام شده كه رقم بي سايقه اي در تاريخ آمريكاست.

همچنین پيش بيني شده است، خانوارهاي آمريكايي نخواهند توانست كه در سه ماه نخست سال 2011 اقساط بانك ها را پرداخت كنند و در تأمين هزينه هاي بيمه نيز با مشكل روبه رو شوند و گفته شده كه هم اكنون بخش مسكن، تسهيلات مالي بانك ها و درمان در ايالات متحده آمريكا با مشكل جدي روبه رو خواهد شد.

در همین باره، «سي.ان.ان» در گزارشی نوشت: آمريكا تنها در سال 1962 شاهد ركودی شبيه سال 2010 بود كه در آن، بسياري از موسسات مالي و اعتباري ورشكست شده و امتياز خود را به موسسات مالي يهودي واگذار كردند.


دوشنبه 6 دی 1389  6:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها