0

مسوول حفظ آثار دفاع مقدس: دستاوردهای انقلاب، ثمره فرهنگ بسیج است

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

مسوول حفظ آثار دفاع مقدس: دستاوردهای انقلاب، ثمره فرهنگ بسیج است

مسوول حفظ آثار دفاع مقدس: دستاوردهای انقلاب، ثمره فرهنگ بسیج است

شهرری- ایرنا- مسؤول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف، حاصل و ثمره فرهنگ بسیج است.

 

به گزارش ایرنا سردار «بهمن کارگر» پنجشنبه شب در یادواره شهدای سرتخت شهرری با بیان اینکه ملت ایران به لطف فرهنگ بسیجی و پیروی از اصل اصیل ولایت فقیه موفق شد از گردنه های سخت عبور کند، افزود: دشمنان نقشه های زیادی برای زمین گیر کردن انقلاب کشیده بودند اما فرهنگ بسیج آنان را ناکام کرد.
وی ادامه داد: امروز شاهدیم که افراطیون داعشی حتی اروپا را ناامن کرده اند و این کشورها را به تعطیلی کشانده است اما ایران، مرکز ثقل امنیت و ثبات منطقه است.
کارگر گفت: آمریکا از حربه های مختلف بر ضد ملت ایران استفاده کرد و به اذعان خود رییس جمهوری آمریکا، آخرین و بزرگترین حربه آنان که تحریم بود نیز فایده ای نداشت و آنان محتاج گفت وگو با ملت ایران شدند و این ایران بود که برای آنان شرط گذاشت.
وی اضافه کرد: مقاومت ملت ایران، آزادی دیگر ملل آزادیخواه جهان را به دنبال داشت و امروز همه ملت های منطقه چشم امید و یاری به ملت ایران دارند.
کارگر افزود: این ادعای دشمنان که ایران به کشورهای منطقه نیرو اعزام می کند دروغ بزرگی است که دشمنان برای بدنام کردن و پرونده سازی به ایران نسبت می دهند؛ در حالی که ایران حامی و مشورت دهنده کشورهای مظلوم منطقه است.
وی گفت: موفقیت بزرگ ایران، انتقال فرهنگ بسیجی و تبعیت از ولی فقیه است که اساس و نقطه موفقیت کشورهای استکبارستیز است.
دومین یادواره شهدای سرتخت که یکی از محلات اطراف حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و در محدوده ناحیه 5 منطقه 20 شهرداری تهران است با حضور جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و اقشار مختلف مردم در مسجد باقرالعلوم(ع) این محله برگزار شد.

جمعه 6 آذر 1394  9:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها