0

فضای همدلی و همراهی برای همه گروهها و احزاب در دولت تدبیر و امید فراهم شده است

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

فضای همدلی و همراهی برای همه گروهها و احزاب در دولت تدبیر و امید فراهم شده است

استاندار قزوین:

فضای همدلی و همراهی برای همه گروهها و احزاب در دولت تدبیر و امید فراهم شده است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین با بیان اینکه همدلی و همزبانی مسئولان و مردم موجب افزایش امنیت و توسعه کشور می شود، گفت: خوشبختانه فضای همدلی و همراهی برای همه گروهها و احزاب در دولت تدبیر و امید فراهم شده است.

 

به گزارش ایرنا، فریدون همتی بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان البرز با اشاره به اینکه دولت یازدهم دولتی فراجناحی است، افزود: به گفته رییس جمهوری، دولت تدبیر و امید در پی پیروزی جناح خاصی نیست و تلاش می کند که شرایط برای مشارکت همه سلائق و گرایش های وفادار به نظام فراهم شود.
وی اظهار کرد: اکنون که به واسطه همدلی و همزبانی دولت و ملت، فضای اعتماد و امید در کشور حاکم شده و دولت، سرمایه ارزشمندی در مسیر خدمت اندوخته است و در شرایطی که با درایت مقام معظم رهبری و تدبیر رییس جمهوری گام های بلندی در جهت رفع تحریم های ظالمانه، رونق اقتصادی و احقاق حقوق ملت ایران در عرصه های بین المللی برداشته شده است، باید قدر این وحدت را در داخل بدانیم.
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در پایان سال جاری افزود: برگزاری انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک ظرفیت و فرصتی مناسب برای مشارکت گسترده و فعال مردم در سرنوشت سیاسی و اجتماعی خویش و کشور است.
همتی افزود: یکی از توصیه های رییس جمهوری آماده کردن فضای استان برای برگزاری باشکوه تر این انتخابات است و تنها با ایجاد امید و افزایش اعتماد است که به حضور حداکثری مردم در انتخابات می توان دست یافت.
وی اضافه کرد: حضور حماسی مردم در انتخابات، تمامی تهدیدهای خارجی را از بین می برد و نظام اسلامی را در برابر هر نوع توطئه ای مصون می سازد.
همتی خاطرنشان کرد: برای دولت پیروزی این حزب یا آن گروه در انتخابات مهم نیست بلکه روی کارآمدن افرادی متدین، انقلابی، توانمند و وفادار به نظام و انقلاب اولویت اصلی است و باید فرمانداران و بخشداران تلاش کنند تا اعتماد مردم به نظام و دولت که همان سرمایه اجتماعی است حفظ و افزایش یابد.
همتی شهرستان البرز را به لحاظ استقرار اولین شهر صنعتی کشور مهم خواند و گفت: این شهرستان دارای امکانات صنعتی و کشاورزی خوبی می باشد که با تلاش و احساس مسئولیت می توانیم در توسعه آن قدم بر داریم.
استاندار قزوین با بیان اینکه همکاری و همدلی در شهرستان البرز به بهترین شکل وجود دارد، افزود: بی شک آنچه موجبات رشد و پیشرفت این شهرستان را فراهم کرده همین همدلی و همکاری بین مسئولان آن است.
همتی با بیان اینکه درهای خدمت به روی مردم باید همیشه باز باشد، اظهار کرد: مبنای نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمتگزاری به مردم و حمایت همه جانبه از آنها است، از این رو درب اتاق فرمانداران و استاندار باید به روی مردم باز باشد و مدیران نیز باید جلسات خود را بعداز ظهرها برگزار کنند تا بتوانند مسائل و مشکلات مردم را بخوبی در وقت اداری حل کنند.
وی در ادامه از خدمات حسن پور فرماندار سابق شهرستان البرز به لحاظ ایجاد حس همکاری بین مسئولان شهرستان تقدیر کرد و گفت: آقای عسگری نیز از نیروهای پرتوان، با انرژی و با تجربه ای است که کارنامه خوبی در استان البرز برای خود ثبت کرده و امیدواریم با ایجاد شرایط مناسب، گامهای بلند و ارزشمندی را در این شهرستان بر دارد.
نماینده عالی دولت در استان در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج افزود: در سالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده، مسئولیت این نهاد مردمی و انقلابی برای هم افزایی نیروهای انقلاب دو چندان است.
همتی ادامه داد: بسیج گنجینه تمام ناشدنی معرفت و عرصه خدمت رسانی به مردم است و باید روحیه بسیجی در بین آحاد مردم ترویج و نهادینه شود.
وی یادآور شد: نگاه تمام دنیا به کشورمان دوخته شده است که چگونه داریم در عرصه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی عمل می کنیم و ما اگر تابع ولایت فقیه باشیم و از دستورات ایشان تبعیت کنیم، به یقین هیچ آسیبی به مملکت ما نخواهد رسید.
در ادامه مراسم از خدمات حسن پور فرماندار سابق تقدیر شد و رضا عسگری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان البرز معرفی شد.
عسگری که از رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس است، افتخار 30 ماه حضور داوطلبانه در جبهه های حق علیه باطل و مجروحیت شیمیایی را دارد.
عسگری پیش از این معاون سیاسی فرمانداری کرج بود و سوابقی از جمله معاون برنامه ریزی فرمانداری زنجان، سرپرست فرمانداری آبیک، بخشداری مرکزی زنجان، بخشدار آبیک، بخشدار مرکزی بویین زهرا، مدیرعامل تاکسیرانی قزوین و بیش از یک دهه کار رسانه ای در ایرنا را در کارنامه خود دارد.
شهرستان البرز به مرکزیت الوند در 9 کیلومتری جنوب غربی شهر قزوین واقع شده است.

جمعه 6 آذر 1394  1:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها