0

دعای یک مسافر مسلمان باعث لغو پرواز شد!

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

دعای یک مسافر مسلمان باعث لغو پرواز شد!

شیعه آنلاین: به گزارش بی باک، ترس و وحشت زیادی در دل مسافران و کادر هواپیمای پرواز کرده از انگلیس به سوی جزیره مالت رخنه کرد و عامل آن چیزی جز دعای یک مرد مسلمان نبود!

 

هنگامی که یک مرد مسلمان در ابتدای پرواز بلند شد و به زبان عربی شروع به دعا کرد که به سلامت به مقصد برسد، همه مسافران و مهمانداران هراسان شدند و خلبان نیز از ترسش هواپیما را به زمین نشاند و پرواز را لغو نمود.

بر اساس اظهارات سخنگوی شرکت هواپیمایی ایر مالت این مسافر هیچ گناهی نداشت و فقط برای سلامتی خود دعا می کرد اما وقتی مهماندار از او خواست که سر جایش بنشیند این مسافر متوجه نشد و به دعا کردن ادامه داد و این باعث وحشت مسافران شد.

السوسنه نوشت: مسافران که فکر می کردند قربانی یک حمله تروریستی خواهند شد و همین موضوع خلبان را وادار به برگشتن به فرودگاه کرد و بعد از دستگیری این مسافر بیچاره توسط پلیس انگلیس و بازرسی کامل هواپیما دوباره شروع به پرواز کرد.

گفتنی است که جدای از اندک اشتباه سهوی این فرد مسلمان، این امر نشان از تبلیغات زیاد و موج عظیم اسلام هراسی غربی ها در بین مردم می باشد که هر مسلمانی را به چشم یک تروریست و بمب گذار می بینند و حتی از زبان عربی نیز وحشت دارن


دوشنبه 6 دی 1389  3:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها