0

سریال کمال تبریزی پس از 10 سال نمایش داده می‌شود؟

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

سریال کمال تبریزی پس از 10 سال نمایش داده می‌شود؟

به گزارش پارس توریسم:

 

دریکی دو سال اخیر بسیاری از فیلم‌ها وسریال‌ها که سال‌های بسیاری توقیف بودند امکان نمایش پیدا کردند؛ از فیلم «به رنگ ارغوان» و «تسویه حساب» و «عصر جمعه» گرفتهتا سریال «خون‌بها» که پس از چهار سال به تازگی به نمایش در آمده است.

یکی از سریال‌هایی که به نظر می‌رسد باید پس از بیش از 10 سال بالاخره به نمایش درآید، «قصه‌های رودخانه سیا کیا» به کارگردانی کمال تبریزی است. تبریزی از تقریبا یک دهه قبل این سریال را آماده نمایش دارد که همچنان پس از سال‌ها توقیف است. دراین سریال پیمان قاسم خانی و محمدعلی کشاورز و بازیگران مالاییبازی کرده‌اند.

تبریزی دوسال پیشدر گفت‌وگویی در سایت تابناک درباره وضعیت این سریال که از سال‌های قبل توقیف بوده در پاسخ به سئوالی که وضعیت این سریال را پیگیری نکرده‌اید؟ گفت: «چه کار کنیم؟ باید برخی از مسئولان تلویزیون عوض شوند.»

تبریزی درمورد دلیلتوقیف این مجموعه تلویزیونی، گفت: «چون موقعیت ما با موقعیت مالزیایی‌ها به عنوان دو کشور اسلامی باهم مقایسه می‌شد.»

تبریزی درباره زمان ساخته شدن سریال، گفت: «زمان آقای لاریجانی و آقای حیدریان بود و وقتی مجموعه آماده نمایش شد آنها رفتند و گروه جدید آمدند که با آن مخالفت کردند.»


دوشنبه 6 دی 1389  2:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها