0

اطلاعیه ریاست‌جمهوری: احمدی‌نژاد ازمحاکمه رحیمی استقبال نکرده

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اطلاعیه ریاست‌جمهوری: احمدی‌نژاد ازمحاکمه رحیمی استقبال نکرده

 

دوشنبه 6 دي 1389 ۱۱ : ۰۶ ساعت
منبع : الف
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
دفتر رئیس‌جمهوری با انتشار اطلاعیه‌ای مطالب برخی از رسانه‌ها به نقل از احمدی‌نژاد درخصوص رسیدگی به اتهامات نسبت داده شده به رحیمی، معاون اول رییس‌جمهوری را نادرست خواند.

به گزارش  الف ، در این اطلاعیه آمده است: در پی درج خبری در یکی از پایگاه‌های خبری (رجانیوز) با عنوان جعلی «تأکید احمدی‌نژاد بر رسیدگی به پرونده معاون اول رییس‌جمهور» به اطلاع می‌رساند این موضوع فاقد صحت و برخاسته از ذهن نویسندگان مطلب مذکور است و لذا طرح چنین مسأله‌ای از سوی رییس‌جمهور به‌طور کامل تکذیب می‌شود.


انتظار دارد ارباب جراید و گردانندگان رسانه‌های دیداری و نوشتاری در نقل مطالب از انتشار اخبار غیر واقعی و جوسازی رسانه‌ای بر پایه اطلاعات نادرست و ساختگی پرهیز نمایند.


البته رییس‌جمهور چندی پیش در نشست خبری خود با خبرنگاران (89.4.7) در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره معاون اول رییس‌جمهور موضع خود را این‌گونه بیان نمود: «قوه قضاییه باید به شکایت معاون اول رییس‌جمهور درباره افترائات چند نفر به سرعت رسیدگی کند، زیرا معاون اول رییس‌جمهور از عده‌ای که او را متهم کرده‌اند شکایت کرده و خیلی خوب است که به این شکایت فورا رسیدگی شود تا آحاد جامعه احساس امنیت کنند».

 
 
دوشنبه 6 دی 1389  11:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها