0

نژاد خود را انتخاب كنيد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

نژاد خود را انتخاب كنيد

فساد آغاز شده است. هواپيماي فلزي ميرودين زير نور پنج خورشيد مي‌درخشد، اما با حملات مرگباري چون فيركسيا سياه شده است. هر چه بيشتر به اين سرزمين پرتهديد وارد شويد، درگيري بيشتري پيدا مي‌كنيد.

 نيروهاي تاريكي دور هم جمع شده‌اند، به آنها مي‌پيونديد يا عليه‌شان مبارزه خواهيد كرد؟ يكي از دو سمت را انتخاب كنيد و بعد پويش‌هاي مختلف را با موفقيت پشت سر بگذاريد. جنگ در حال شروع شدن است. با دقت انتخاب كنيد:

دفاع از ميرودين، درختان مسي و ساختمان‌هاي زيباي فلزي كه از كوهستان‌ها محكم‌ترند و علف‌هايي كه در اين سرزمين واقعا تيغ ‌هستند. انسان‌ها، الف‌ها، ودالكن‌ها و حتي نيم‌هايي كه شبيه زامبي هستند عليه فيركسيايي‌ها صف كشيده‌اند. جزو اين دسته خواهيد بود يا معتقديد سطح اين دنيا را نظام‌هاي بزرگ فاسد فرا گرفته است كه سرانش نمي‌توانند زير پاي خود را نگاه كنند. اين دسته مدام قوي‌تر مي‌شوند و مي‌توانند اين تومور بدخيم را از پاي در بياورند و خود بر جهان حكمراني كنند. شاهد باشيد كه چطور پدر ماشين‌ها اين موجودات را از گوشت ناقصشان خارج مي‌كنند تا فيركسياي جديدي برپا كنند.

بازي كنيد


چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 6 دی 1389  7:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها