0

فرش ایرانی در خانه ملت پهن شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فرش ایرانی در خانه ملت پهن شد

 

يكشنبه 5 دي 1389 ۱۳ : ۱۵ ساعت
منبع : شبکه بازرگانی
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
پس از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای وزارت بازرگانی در خانه ملت که مورد استقبال گسترده نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز قرار گرفته بود، دومین نمایشگاه نیز با موضوع هنر صنعت فرش در خانه ملت برگزار می‌شود.

 


دومین نمایشگاه وزارت بازرگانی در مجلس شورای اسلامی برپا شد.


بر اساس گزارش شبکه بازرگانی، پس از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای وزارت بازرگانی در خانه ملت که مورد استقبال گسترده نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز قرار گرفته بود، دومین نمایشگاه نیز با موضوع هنر صنعت فرش در خانه ملت برگزار می‌شود.


با توجه به اهمیت هنر صنعت فرش و جایگاه آن در اقتصاد و فرهنگ کشور،وزارت بازرگانی اقدام به برگزاری نمایشگاه فرش در مجلس شورای اسلامی  کرده است.


این نمایشگاه از پنجم تا هشتم دیماه برپا بوده  و فرش‌های دستباف ایرانی به همراه تصاویری از جذابیت‌های بصری این فرش‌ها در معرض دید نمایندگان مردم قرار می‌گیرد.


گفتنی است با توجه به اهمیت هنر صنعت فرش ایرانی در برنامه پنجم توسعه نیز به طور خاص به آن پرداخته شده است.


بر اساس این گزارش پیش از این نیز نمایشگاه دستاوردهای وزارت بازرگانی در خانه ملت برگزار شده بود که با توجه به استقبال نمایندگان نمایشگاه هنر صنعت فرش نیز به منظور رایزنی و گفتگو با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و آشنایی هرچه بیشتر آنان با ارزش‌ها و ویژگی‌های فرش دستباف ایرانی و نیز مشکلات و مسایل این هنر- صنعت برگزار شده است.


لازم به یادآوری است طبق برنامه ریزی های صورت گرفته وزارت بازرگانی قصد دارد در آینده نمایشگاه های دیگری را در رابطه با موضوعات مختلف مرتبط با حوزه بازرگانی در مجلس شورای اسلامی برگزار کند.

 
 
یک شنبه 5 دی 1389  11:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها