0

ایرانی‌ها چقدر خرج زیبایی‌شان می‌کنند؟

 
mhzahraee
mhzahraee
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 2617
محل سکونت : اصفهان

ایرانی‌ها چقدر خرج زیبایی‌شان می‌کنند؟

شبکه خبری فرانس ۲۴ طی گزارشی با اشاره به اینکه زنان ایرانی بیشتر خرج ماهانه خود را به محصولات زیبایی اختصاص می‌دهند، اعلام کرد: به طور متوسط زنان ایرانی در سال ۲۲ شیشه عطر می‌خرند که این رقم برای زنان فرانسوی ۳ شیشه عطر در سال است.

به گزارش جهان به نقل از فارس، شبکه خبری فرانس ۲۴ طی گزارشی به بازار لوازم آرایشی و پتانسیل ورود شرکت‌های خارجی به این بازار پرداخت و اعلام کرد: با برداشته شدن تحریم‌ها راه برای ورود شرکت‌های فرانسوی لوازم آرایشی به ایران باز می‌شود.

بر اساس این گزارش، پس از سال‌ها تحریم‌ها، خریداران ایرانی عادت کرده‌اند که لوازم آرایشی، لوسیون‌ها و عطرها را از فروشندگان غیرمجاز خریداری کنند. حداقل یک سوم محصولات آرایشی در بازار ایران تقلبی هستند.

به نوشته این گزارش، ایران سومین بازار لوازم آرایشی است. به طور متوسط زنان ایرانی در سال ۲۲ شیشه عطر می‌خرند که این رقم برای زنان فرانسوی ۳ شیشه عطر در سال است و بسیاری از زنان ایرانی می‌گویند، آنها بیشتر بودجه خرید ماهانه خود را برای محصولات زیبایی خرج می‌کنند.

در پایان این گزارش واردات لوازم آرایشی ایران را ۱.۵ میلیارد دلار در سال عنوان می‌کند که با ورود شرکت‌های خارجی افزایش خواهد.

منبع: http://www.jahannews.com/vdcaumnyo49nyo1.k5k4.html  تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۶

یک شنبه 10 آبان 1394  4:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها