0

گردهمايي تحليلگران آمريكايي در حمايت از ايران

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

گردهمايي تحليلگران آمريكايي در حمايت از ايران

 

يكشنبه 5 دي 1389 ۱۰ : ۰۸ ساعت
منبع : جهان
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
 
گروهي از فعالان ضدجنگ و تحليلگران برجسته آمريكايي در نظر دارند در حمايت از ايران و سياست‌هاي اشتباه آمريكا و رژيم صهيونيستي در قبال ايران در سال آتي ميلادي در نيويورك‌ نشستي را برگزار كنند.
به گزارش فارس، كميته دوستي ايرانيان- آمريكاييها در بيانيه‌اي به سياست‌‌هاي اشتباه آمريكا و رژيم صهيونيستي در قبال ايران اشاره كرد و گفت: آمريكا و رژيم صهيونيستي به طور مداوم مدعي مي‌شوند كه برنامه هسته‌اي ايران تهديدي براي كشورهاي ديگر منطقه خاورميانه است اما آيا واقعاً اظهارات آنها صحت دارد؟ فيزيكدانان هسته‌اي ايران ربوده و ترور شده‌اند، اخيراً در اسناد افشا شده ويكي‌ليكس گزارش شد كه سال گذشته، آمريكا موافقت كرد تا به صورت محرمانه بمب‌هاي بتن شكن به اسرائيل منتقل كند و در 21 دسامبر، كنگره آمريكا به صورت يكجانبه تحريم‌هاي بسيار شديدي را عليه ايران و نمايندگان اين كشور تحميل كرد. واقعاً تهديد‌كننده واقعي كيست؟

اين ائتلاف برجسته سپس با اشاره به اين مطلب، ادامه داد كه هيأتي از تحليلگران و كارشناسان برجسته آمريكايي در نظر دارند در جمعه شب 14 ژانويه (24 ديماه) سال 2011 در ساعت 19 تا 21 ، در كليساي "گريس و سنت پائول " واقع در نيويورك گردهم بيايند تا درباره سياست خارجي رژيم صهيونيستي و آمريكا در قبال ايران بحث و گفت‌وگو كنند.

بر اساس اين گزارش، شركت‌كنندگان در اين نشست شامل افراد زير مي‌شود:

* "برايان بيكر "، هماهنگ كننده ائتلاف ملي "انسر " كه يك فعال ضد جنگ و ضدنژادپرستي است و تلاش مي‌كند تا از هرگونه دخالت در امور كشورها و جنگ جلوگيري كند و از حقوق بشر و حقوق مدني مردم آمريكا و كشورهاي ديگر حمايت مي‌كند.

* "ري مك گاورن "، تحليلگر سابق اطلاعات در آمريكا كه به مدت 27 سال در 7 دولت آمريكا فعاليت مي‌كرد. وي در سال 2006، "دونالد رامسفلد " وزير دفاع دوران "جرج بوش " رئيس‌جمهور سابق آمريكا را در يك برنامه زنده تلويزيوني به چالش كشيد و اخيراً به همراه 134 فعال حافظ صلح كه خواستار پايان جنگ آمريكا در عراق و افغانستان بودند، دستگير شد.

* "نيما شيرازي " مفسر سياسي و نويسنده وب‌سايت "wideasleepinamerica.com " است كه تحليل‌هاي بسياري در زمينه سياست‌ خارجي آمريكا و موضوعات خاورميانه ارائه داده است.

اين نشست به حمايت "كميته دوستي ايرانيان-آمريكايي‌ها " (AIFC) برگزار مي‌شود.
 
 
یک شنبه 5 دی 1389  2:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها