0

خبر خوش برای دارندگان رایانه‌های شخصی: عنوان Star Wars: Battlefront به بهترین شکل ممکن بهینه می‌باشد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

خبر خوش برای دارندگان رایانه‌های شخصی: عنوان Star Wars: Battlefront به بهترین شکل ممکن بهینه می‌باشد

 

با توجه به شواهد موجود، Digital Foundry که یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت یوروگیمر می‌باشد، به نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Star War: Battlefront دسترسی پیدا کرده و اینطور که به نظر می‌رسد خبرهای خوشی را برای دارندگان رایانه‌های‌شخصی دارد. 

در حالی که بسیاری از دارندگان پلتفرم رایانه‌های‌شخصی با مشاهده سیستم مورد نیاز بازی شوکه شده و با دیدن مقدار RAM بسیار بالای مورد نیاز برای اجرای بازی، از تجربه این عنوان ناامید شدند، Digital Foundry خبرهای خوشی داشته و اعلام کرده دست افرادی که بازی را در تنظیمات پایین تجربه خواهند کرد، برای اعمال تنظیمات گرافیکی و گرفتن نتیجه بهتر بسیار باز می‌باشد:

این خبر بسیار خوبی برای افرادی است که دارای رایانه‌های‌شخصی سطح پایین می‌باشند. بخصوص که بدانید بازی دارای تنظیمات بسیار وسیع گرافیکی می‌باشد. با وجود اینکه تنظیماتی مانند ambient occlusion در تنظیمات Low تفاوت بسیار زیادی با تنظمیات بالا داشته و کیفیت بافت‌ها و وضوح سایه‌ها پایینتر می‌باشد، بازی از نظر بصری در تنظیمات Low نیز بسیار قدرتمند ظاهر شده و به خوبی در رایانه‌های Low-End پاسخگو خواهد بود.

Digital Foundry برای تست بازی در حالت معمولی از یک سیستم مجهز به پردازنده i7 4790 به همراه یک عدد کارت گرافیک R9 290X و ۸ گیگابایت حافظه RAM استفاده کرده و طبق گفته آنالیزور Digital Foundry، بازی با وجود اینکه در سیستم پیشنهادی به ۱۶ گیگابایت RAM احتیاج داشته، در بالاترین تنظیمات به نحوه احسن اجرا شده است.
همچنین طبق گفته Digital Foundry، بازی دارای هیچگونه مشکل مربوط به کمبود حافظه RAM نبوده و نرخ‌فریم بازی در تنظیمات ultra و وضوح تصویر ۱۰۸۰p حداقل ۶۰ بوده و بازی در بیشتر مواقع با ۸۰ فریم بر ثانیه، اجرا شده است. حتی هنگامی که آنالیزور v-sync را فعال کرده است، نرخ فریم بازی به هیچ عنوان به زیر ۶۰ افت نکرده است.
در کنار این موارد Digital Foundry اعلام کرد کارت گرافیک AMD R9 290X عملکرد بسیار خوبی را در این عنوان داشته و دارندگان این کارت تجربه بسیار خوبی را از عنوان Star War: Battlefront خواهند داشت. همچنین طبق اعلام این گروه، با غیر فعال کردن یکسری از تنظیمات بازی، می‌توان نتیجه بسیار مطلوبی را از این عنوان در کارت‌ گرافیک‌های ضعیفتر، به دست آورد.
نسخه بتا عنوان Star Wars: Battlefront فردا برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

دوشنبه 20 مهر 1394  6:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها