0

اولین تجربه در نقش پلیس برایم جالب و چالش‌برانگیز بود

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

اولین تجربه در نقش پلیس برایم جالب و چالش‌برانگیز بود

از من برای بازی در این سریال دعوت شد، من هم به دلیل داستان تاثیرگذار و شخصیت پردازی قوی و همینطور گروه حرفه‌ای، كار را پذیرفتم.
اولین تجربه در نقش پلیس برایم جالب و چالش‌برانگیز بود

آشا محرابی درباره حضورش در سریال «آمین» گفت: از ابتدا هم برای نقش سروان سارا سلیم دعوت شدم. ستوان سلیم برادرزاده سرهنگ سلیم (داریوش فرهنگ) است که به همراه چند پلیس دیگر، اعضای گروه عملیاتی آمین را تشکیل می‌دهند که درگیر یک ماجرای پلیسی معمایی می‌شوند و تقابل آن‌ها با این گروه حرفه‌ای تبهکاری، افت و خیزهای دراماتیکی جذابی را در روند قصه به وجود می‌آورد.

 
او درباره بازی در ژانر پلیسی افزود: من قبلا  نیز در مجموعه  نمایش خانگی «قلب یخی»، فضای اکشن را تجربه کرده بودم و از طرفی این کاراکتر برایم جذاب بود.
 
بازیگر سریال «آمین» با اشاره به اینکه همه عوامل پشت و جلوی دوربین حرفه‌ای و از بهترین انتخاب‌ها بودند، تصریح کرد: جذابیت فیلمنامه برای من این بود كه آدم‌های قصه فارغ از قهرمان یا ضد قهرمان بودن، همگی كشمكش‌های درونی و انسانی دارند. پلیس‌های قصه به موازات چالش‌های حرفه‌ای و امنیتی خود، با احساسات درون و مشكلات عاطفی شان درگیر هستند و همین مساله آنها را قابل درک و واقعی می‌كند. در این سریال سعی شد اقتدار نیروی انتظامی و تلاش این عزیزان در تامین امنیت و آرامش جامعه به نمایش گذاشته شود.
 
این بازیگر، فیلمنامه سریال معمایی با ریتم خوب داستانی را یكی از نقاط اصلی قوت سریال آمین دانست و پیش بینی کرد: سریال آمین می‌تواند مخاطب را با كار همراه کند.
 
آشا محرابی از اولین تجربه‌اش در بازی در یک سریال تلویزیونی گفت و افزود: من نخستین‌بار است كه نقش پلیس را بازی می‌كنم و برایم جالب و چالش‌برانگیز بود، به خصوص كه سارا سلیم قصه را با تمام دغدغه‌های عاطفی و دلتنگی‌هایش برای پدر و با تمام حس قوی‌اش برای گرفتن انتقام، درگیر كار حرفه‌ای او می‌بینیم و هر از گاهی من عاطفی او مقابل من حرفه ایش قرار می‌گیرد
شنبه 18 مهر 1394  4:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها