0

کشتار مسلمانان در مراسم حج+ویدئو

 
nodehi78
nodehi78
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 19
محل سکونت : خراسان رضوی

کشتار مسلمانان در مراسم حج+ویدئو

 

مراسم حج سال66 یکی از صفحات کتاب پرجنایت خاندان آل سعود است که در آن کشتار بیش از 270 نفر از شهروندان ایرانی که برای حضور در مراسم حج شرکت کرده بودند را رقم می‌زند.


کعبه همان حریم امن الهی است که میعاد گاه راز و نیاز انبیاء و اولیاء خدا بوده است. مکانی که خون ریختن در آن حرام است و این حرمت تا جایی اهمیت دارد که حتی اعراب جاهلیت احترام این مکان را نگاه داشته اند.

اما مراسم حج سال66 یکی از صفحات کتاب پرجنایت خاندان آل سعود است که در آن کشتار بیش از 270 نفر از شهروندان ایرانی که برای حضور در مراسم حج شرکت کرده بودند را رقم می زند.

روز ششم ذی الحجه یادآور مراسم برائت از مشرکین زائران ایرانی خانه خدا و کشتار حجاج مظلوم ایرانی در مکه به دست حکام آل سعود است. حاجیان ایرانی به همراه برخی از حجاج سایر کشورها که به صف ایرانیان پیوسته بودند راهپیمایی عظیم برائت از مشرکین را در مکه معظمه آغاز کردند. حجاج بیت الله الحرام در این راهپیمایی با شکوه ضمن تنفر از آمریکا و اسرائیل از همه کافران و مشرکان اعلام برائت نموده و مسلمانان سراسر جهان را به اتحاد و یکپارچگی جهت مبارزه با سلطه قدرت های شیطانی و در راس آن شیطان بزرگ امریکای جنایتکار دعوت نمودند.

راهپیمایان با شعار الله اکبر ، لا اله الا الله و مرگ بر امریکا برای ادای نماز مغرب روانه حرم شدند . پس از طی مسافتی در حالی که پیشاپیش سیل عظیم راهپیمایان، زنان و گروهی جانبازان در حرکت بودند ، ناگهان ستون هایی از حکومت آل سعود هویدا می شوند که لحظه ای بعد به طرف صفوف حمله کرده و با باتوم بر سر و صورت زائران بی گناه می کوبند . این گروه از یک سو و گروه دیگری نیز از بالای پله ها و ساختمان ها سنگ و آجرو آهن و شیشه و بلوک سیمانی که از چند روز قبل گذاشته شده بود بر سر و روی مردم می ریختند.

پس از آن شلیک گازهای سمی و خفه کننده آغاز شد و به دنبال آن رگبار گلوله ها به قصد کشتن راهپیمایان به سوی آنها سرازیر گردید و پیکرهای پاک آسمانی که جرمشان اعلام برائت و بیزاری از آمریکا و اسرائیل و ایادی نا پاک آنها بود در خاک و خون غلتیدند.

چادر ها از سر زنان افتاد ، افراد زیادی زیر دست و پا له شدند و عده ای به وسیله ی گازهای خفه کننده و شلیک های نیروها به شهادت رسیدند.

اما کسی که آن روزها بر کرسی وزارت کشور آل سعود تکیه زده بود ، نایف بن عبدالعزیز بود. در بیانیه رسمی که وزارت کشور سعودی دو روز بعد از این واقعه دردناک منتشر کرد با دروغ پراکنی به حجاج شرکت کننده در مراسم برائت از مشرکین اتهام اخلال در مراسم حج زدند و اعلام کردند حجاج با چوب و سنگ و چاقو به طرف مسجد الحرام هجوم آورده بودند و ماموران برای جلوگیری از هرج و مرج وارد شدند و نیز در این گزارش با ادعای عدم تیراندازی به سمت زوار ایرانی آمده است که حجاج با ماموران امنیتی درگیر شده اند و تعدادی از حجاج زیر دست و پا مانده اند و له شدند.

اما این جنایت وحشیانه سعودی ها علاوه بر بازیگران داخلی بازیگردانان خارجی هم داشت. به گونه ای که بعد ها مشخص شد کسی که فرماندهی نیروهای نظامی آل سعود را در آن روزها به عهده داشته یک یهودی آلمانی بوده است.

ژنرال اولریخ وگنر بیشتر فعالیتش را در ارتش آلمان سپری می کند. این ژنرال یهودی ارتباط تنگاتنگی با ارتش غاصب رژیم صهیونیستی در اکثر عملیات ها داشته است. او پس از بازنشستگی در بسیاری از کشورها به خصوص عربستان صعودی مشاور ایجاد واحدی به نام واحد ضد تروریستی است .اما سوالی که مطرح می شود این است که به راستی هدف خاندان آل سعود و غربی ها از کشتار زائران حرم امن الهی چیست ؟

فاجعه خونین ششم ذی الحجه در واقع نقاب منافقانه فریب را از چهره مدعیان دروغین اسلام بر می اندازد و سرنوشت حکام حجاز با سرنوشت آمریکا پیوند می خورد. اگرچه این جنایت در ظاهر برای سرکوب مراسم برائت از مشرکین اتفاق افتاد، اما در حقیقت بر اساس دستور آمریکا و در جهت مقابله با صدور انقلاب اسلامی ایران رقم خورد. اما این رویداد موجب بسط انقلاب اسلامی گردید و خود زمینه ای گشت تا مظلومیت انقلاب ایران و سخن حقش بیش از پیش در برابر چشم مسلمین جهان قرار گیرد.

به هر حال قتل عام حجاج در کنار تمام دردناکیش ماهیت کشورهای مرتجع عرب و ارتباط و همکاری آنها با استکبار جهانی را به اثبات می رساند.

حضرت امام خمینی (ره) در بیان اثرات این واقعه در پاسخ تلگرام نماینده خود در حج می نویسد: اگر هزاران مبلغ روحانی به تمام نقاط عالم می فرستادیم تا مرز واقعی بین اسلام راستین و اسلام آمریکایی و فرق بین حکومت عدل و حکومت سرسپردگان مدعی حمایت از اسلام را مشخص کنیم ، به صورتی چنین زیبا نمی توانستیم.

ویدئو

چهارشنبه 15 مهر 1394  5:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها