0

قتل با نانچیكو برای رسیدن به دختر مورد علاقه/ قاتل به زودی اعدام می‌شود

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

قتل با نانچیكو برای رسیدن به دختر مورد علاقه/ قاتل به زودی اعدام می‌شود

حكم قصاص پسری كه برادر دختر مورد علاقه اش را با نقشه قبلی به قتل رسانده بود، تایید شد.

  چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یك قتل قرار گرفتند و بلافاصله موضوع را در دستور كار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران مشخص شد كه پسر جوانی با ضربه جسم سنگین كشته شده است. بنابراین تحقیقات در این خصوص آغاز شد .

در ادامه مشخص شد كه خواهر مقتول با پسری در ارتباط بوده كه مقتول با ارتباط آنها مخالف بوده است. بنابراین پسر جوان به عنوان مظنون شناسایی و دستگیر شد.

وی در بازجویی ها با اعتراف به قتل برادر دختر مورد علاقه اش به ماموران گفت: من با خواهر مقتول در ارتباط بودم و قصدمان ازدواج بود. ولی دختر مورد علاقه ام همیشه از دست برادرش گریه می كرد و می گفت او را آزار می دهد. برای همین من هم تصمیم به انتقام گرفتم و به دختر مورد علاقه ام گفتم كه می خواهم برادرت را به قتل برسانم. او هم قبول كرد. روز حادثه خواهر مقتول به من پیام داد و گفت كه برادرش كجاست. من هم به همان محل رفتم و با ضربه نانچیكو او را به قتل رساندم.

با اعتراف این مرد، خواهر مقتول نیز دستگیر شد ولی هرگونه دخالت در جنایت را انكار كرد. وی گفت: متهم تنها می خواست با برادرم صحبت كند و اصلا حرفی از قتل به من نزده بود. آن شب هم من محل برادرم را به او گفتم تا با هم صحبت كنند.

در ادامه كیفرخواست این دو متهم صادر شد و پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه كیفری استان تهران فرستاده شد.

متهمان در این شعبه محاكمه شدند و اظهارات قبلی خود را تكرار كردند. دختر جوان همچنان منكر دخالت در قتل برادرش شد. بنابراین هیات قضایی در پایان متهم اصلی را به قصاص و دختر جوان را از اتهام معاونت در قتل تبرئه كردند. این حكم در دیوان عالی كشور تایید شد و مرد جوان به زودی اعدام می شود.


 اخبار حوادث  - باشگاه  خبر نگاران 

سه شنبه 14 مهر 1394  6:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها