0

خاطره ۱۸+ اکبر عبدی در برنامه زنده!

 
lenditara1
lenditara1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 9088
محل سکونت : همین دورو ورا

خاطره ۱۸+ اکبر عبدی در برنامه زنده!

 

اکبری عبدی بازیگر سریال ها و فیلم های کمدی ایرانی با حضور در یک برنامه زنده خاطره ای را تعریف کرد که باعث تعجب همگان شد!

 

به گزارش بهجت نیوز ؛ پنجشنبه شب (۹ مهرماه) اکبر عبدی بازیگر معروف ایرانی با حضور در یک ویژه برنامه که به مناسبت عید غدیر خم پخش می‌شد خاطره ای از سفر زیارتی اش به عربستان را نقل کرد که باعث بروز واکنش های متفاوتی شد.

وی در قسمتی از برنامه با نقل خاطره ای از سفرش به حج گفت : ماموران عرب با ایرانی ها بسیار رفتار بد و توهین آمیزی دارند و در اکثر مواقع با باطوم مردم را هدایت میکنند ؛ این در حالیه که به اعتقاد خودشان برای نظم دادن مجبور به این کارهای زشت هستند.

او ادامه داد: زمانی که با خانواده‌ام به حج رفته بودیم از کنار یک مغازه فروش لوازم الکترونیک عبور می‌کردیم که برنامه «راز بقا» از یکی از تلویزیون‌های مغازه پخش می‌شد. من و دخترم المیرا با لباس احرام روی زمین نشستیم و برنامه را تماشا کردیم که مسئول کاروان آمد و گفت، شما کجا هستید؟ همه دنبال‌تان می‌گردند.

این بازیگر اضافه کرد: من و دخترم بلند شدیم برویم که صاحب مغازه به همراه پسرش بیرون آمد و از مسئول کاروان پرسید، آیا این خانم دختر آقا هست؟ مسئول کاروان هم پاسخ داد، این آقا اکبر عبدی یکی از کمدین‌های خوب ایران است و این خانم هم دخترش است. صاحب مغازه که یک مرد عرب بود گفت، حاضرم هم وزن خود آقا و دخترش طلا دهم به شرط آنکه دخترش را به پسر من بدهد. من هم به مرد عرب گفتم منم حاضرم هم وزن خودش و پسرش (…) !!

این بازیگر طناز کشورمان سپس از کلمه ای به کار بُرد که از آوردن آن در این خبر معذرویم اما وی در ادامه خودش گفت که احتمالا سیما بعدا قسمت آخر خاطره اش را با سوت پخش خواهد کرد.خاطره عبدی باعث تشویق و خنده حضاری شد که به صورت زنده در برج میلاد این برنامه را مشاهده میکردند.

 

(لندیطارا ؛ ( نام قدیمی امام زمان در هزاره های قدیم هند

به امید ظهور او که صد البته نزدیک است

یک شنبه 12 مهر 1394  10:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها