0

بازیگران زن ایرانی که واقعا بازیگرند!

 
namebaran
namebaran
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 4155
محل سکونت : تهران

بازیگران زن ایرانی که واقعا بازیگرند!

این پرونده در مورد خانم های بازیگری است که به واسطه ی «چشم و ابرو» وارد سینما نشده اند، بازیگرانی که با تلاش و مرارت و خاک صحنه خوردن ردای بازیگری بر تن کرده اند و اتفاقا خیلی ماندگارتر از آنهایی شده اند که به واسطه ی چهره و به یمن میمیک جذاب وارد سینما شده اند؛ همان هایی که دو سالی جولان می دهند و بعدتر پیدایشان نیست، پرونده ای در تکریم ستاره های درخشان سینمای ایران، «بانوانی که خیلی زیبا نیستند، اما زیبایی های زیادی خلق کرده اند»

سوسن تسلیمی
 

 

بیوگرافی: فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا و بازیگر صحنه های تئاتر، بازیگری که با سینمای بیضایی چهره شد و نامش در تاریخ سینمای ایران جاویدان شد، کارهایی نظیر: باشو غریبه کوچک، چریکه تارا، پرنده کوچک خوشبختی، تسلیمی با شجاعتی مثالزدنی تمام المان های جذابیت زنانه را شکست، او گریم سنگین را پذیرفت «طلسم،داریوش فرهنگ»، با لهجه ایفای نقش کرد«باشو غریبه کوچک» و متوهم  و روانی نشان داد «شاید وقتی دیگر»، البته تسلیمی بدشانس بود که در بدو ورود چند کار توقیفی داشت و دیرتر دیده شد، بعدتر مهاجرت زود هنگامش به سوئد او را به طور کلی از سینمای ایران دور کرد، هر چند که فعالیت های مداوم هنری در سوئد جایگاه خاصی از حضور یک ایرانی مهاجر در خاک غربت ساخته است.این بازیگران زن ایرانی، واقعا بازیگرند!
 

سکانس برتر: صحنه اي كه نايي جان با بازي سوسن تسليمي نام گيلكي برخي خوراكي ها و اشيا را به باشوي عرب زبان ياد مي دهد، يكي از زيباترين قاب هاي فيلم مربوط به حضور نايي در مزرعه و هنگامي است كه او شال سفيدش را طوري روي سر و صورتش مي بندد كه فقط چشمان روشنش پيداست.
فاطمه معتمد آریا 

بیوگرافی: معتمدآریا با کانون پرورش فکری شروع کرد و با عروسک گردانی شناخته شد و با نقش آفرینی در سینما ماندگار شد، مردم کوچه و بازار او را با مجموعه ی «گل پامچال» به یاد می آورند و حرفه ای تر ها با «روسری آبی»، او هر جا که لازم بود با لهجه ایفای نقش کرد، لباس محلی پوشید و از شکستن قواره ی یک استار سینما ابایی و نداشته است (به گریمش در گیلانه توجه کنید) ازهمان سالهای جوانی تا این روزها که یک ستاره ی میانسال است.

معدود آثاری مثل «عینک دودی» یا «دختر شیرینی فروش» در کارنامه ی او مشاهده می شود که شمایلی شیک از او ارائه می دهد؛ نکته ی جالب توجه گوناگونی و تنوع کاراکترهای اوست، از همکاری همیشگی با طهماسب و جبلی تا نقش هایی چند لایه مثل «یحیی سکوت نکرد»،او این روزها پس از چند سال کم کاری تحمیلی در سینما و تئاتر فعال است.خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: سکانسی که ننه گیلانه روی تختی در فضای باز نشسته، نگران آمدن دکتر است. او که چادرش را به کمرش بسته و در حال برنج پاک کردن است جوری که انگار سالهاست در آن روستا در گیلان زیسته ، خطاب به سماواتی از پسر علیلش می گوید البته با لهجه  گیلکی: گفتم اگر تو ده سال انتظار شوهر خودتو کشیدی، فهمیدی شهید شده، خیال کن این پسر من، شوهر تو این طور برگشته...
گلاب آدینه 

بیوگرافی: آدینه به طور تخصصی با تئاتر شروع کرد، در دهه ی پنجاه و همکاری گسترده با افرادی مثل: مهدی هاشمی و داریوش فرهنگ ، ورود به سینما و تلویزیون رفته رفته جایگاه آدینه را ارتقا داد، تا حدی که او به عنوان یکی از اساتید برجسته ی بازیگری شناخته می شود، آدینه البته بیشتر متعلق به دنیای تئاتر است اما نقش آفرینی در مجموعه ی «سلطان و شبان» و حضور پر رنگ در سینما او را شناخته شده تر کرد،او خالق دو مادر ماندگار سینمای ایران است؛ مادر صمیمی و ملموس «مهمان مامان» که هیچ اطواری در خلق شخصیتش ندارد و در نهایت واقع گرایی ایفای نقش می کند و مادر «زیرپوست شهر» که فرزندانش را به دندان می گیرد و درعین فقر مالی از لحاظ فکری بالنده نشان می دهد.خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: جمع شدند دور آن سفره ی خوش رنگ و لعابی که به اندازه ی دل تمام ساکنین خانه ی قدیمی وسیع است و پر و پیمان. همان سفره ای که تا ساعاتی قبل از آنکه از زمین و آسمان برایش مرغ و ماهی ببارد، مادر از اضطراب خالی ماندنش آرام و قرار نداشت. مهمان های مامان را نشانده اند بالای سفره و مادر را روبرویشان، جایی که به راحتی بتواند سرکی بکشد و به رسم تمامی میزبانان از سیر شدن و رضایت کامل مهمانان اطمینان حاصل کند.
گوهر خیر اندیش 

بیوگرافی: یکی دیگر از محصولات دانشکده هنرهای زیبا و گوینده ی رادیویی که بعدتر یک تئاتری قهار شد؛ بازیگری که هیچوقت دربند استایل و شمایل نبوده است در قالب نقشهای محلی گوناگون در آمده و تا امروز موقعیت ویژه اش را در سینما، تلویزیون و تئاتر حفظ کرده این خودشکستن ها که شجاعت خاصی را می طلبد، عصاره اش در خنداونه بود، آنجا که رامبد جوان از او خواست لبخند بزند و او یک لبخند ساده را در تیپ های متفاوت اجرا کرد، برای درک تنوع نقش های او جنس بازی اش را در «دعوت» و «ارتفاع پست» با کاراکترهایش در «اشک ها و لبخندها» و «آتش بس» مقایسه کنید؛ از شمسی پلنگ تا شهدخت فیروز کوهی از فالگیر تا زنی مذهبی، از کاراکتری که ناخواسته باردار شده تا کاراکترش در «نقاب» که فداکارانه ایفا شده است، خیر اندیش صدا و میمیک نمونه ای دارد که کمتر در سینمای ایران یافت می شود.خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: در فیلم «دایره زنگی»، پروین در سکانسی نسبت به حرف‌های فرزندانش واکنش نشان می‌دهد و وقتی کلمه فیلم «شُرت کات» را می‌شنود به مرد سی‌دی فروش می‌گوید: مگه نگفتم دیگه ازاین فیلما نیارین؟

پسر: شُرت به معنای کوتاه

پروین: چه فرقی می‌کنه کوتاه یا بلند
پانته آ بهرام 

بیوگرافی: دانش آموخته دانشگاه هنر و ادبیات صدا و سیما و یک تئاتری فعال، او دیر شکوفا شد، اما با مهارتی خاص موفق شده نقش های کوتاه را ماندگار کند، حضور او در «چهارشنبه سوری» و بازی پیچیده اش از ماندگار ترین نقش های مکمل است، زن لال و عاجز فیلم «هیچ»، زن سرکوب شده ی «پستچی سه بار در نمی زند»، کاراکتر روان پریش فیلم «بیگانه» که شجاعانه صورتش را زشت کرده، زن عاشق و نگران «میگرن» و حضور کاریکاتوری اش در «طبقه ی حساس»، نشانگر توانایی های بازیگر زنی است که به هر شکل و قیافه ای در می آید و مسیر درخشانش را ادامه می دهد.خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: در «بیگانه» سکانسی است که پانته آ بهرام روی تخت دراز می کشد و از سفتی تشک تختش گله می کند پس از رد وبدل شدن دیالوگی مابین دو خواهر، بهرام که حالا سشوار کشیدنش تمام شده، تغییر لحن می دهد، او خطاب به خواهرش می گوید: این آخریا مامان چند بار خودشو خیس کرد، مجبور شدم دیگه پوشکش کنم، یه دفه داشتم پوشکشو عوض می کردم گفت بسمه دیگه خسته شدم دلم میخواد بمیرم، بهرام دوباره تغییر لحن می دهد در حالی که نگاه تمسخر آمیزی دارد و چانه ی خواهرش را گرفته خطاب به او می گوید: آخی بغض کردی؟ تو که کلا دو سه دفه بیشتر نیومدی بیمارستان و هردفعه ام نیم ساعت بیشتر نمی موندی، الان چی شده؟ نازک نارنجی شدی
رویا نونهالی 

بیوگرافی: فارغ التحصیل دانشگاه هنر از رشته ی نقاشی، بازیگری که تماما به سینما تعلق دارد، شاید اولین بار با «عروسی خوبان» دیده شد و در «خانه ای روی آب» و آن نقش کوتاه و درخشان خودش را تثبیت کرد، نونهالی هم مانند دیگر نمونه های این فهرست شجاعت ایفای نقش های متفاوت و ساختار شکن دارد؛ از «زندان زنان» و سرتراشی تا «اعترافات ذهن خطرناک من» و نقش روان پریش و هولناکی که به خوبی ایفا می کند، البته نونهالی را عمدتا با نام ناتاشا و سریال پلیسی فخیم زاده می شناسند.او در«هم نفس» هم نقش متفاوتی داشت، در «ماهی ها عاشق می شوند» نقش یک زن مستقل و عاشق را ایفا کرد،تنوع نقش هایی از دنیاهایی کاملا متفاوت.او با صدایی ویژه و چشمانی که حالتی شیشه گونه دارد فرمی اگزجره دارد، از این رو گاها بازی او در سکوت ماندگارتر است مانند: «خانه ای روی آب». 

سکانس برتر: در «زندان زنان» سکانسی است که تیموریان به عنوان مسئول زندان از زندانیان می خواهد حجاب خود را رعایت کنند و در حالی که زنان بیرون از زندان درگیر جنگ هستند، زنان زندانی درگیر لپه نباشند. زندانیان که از فرط سرما در خود فرو رفته اند نای اعتراض به احکام سختگیرانه ی مسئول زندان ندارند، تنها یک نفر که همان میترای فیلم است دستانش را بالا می برد و با لحنی اعتراضی وارد بگو مگو می شود، او از اینکه مثل حیوان ها با زندانیان رفتار می شود گله می کند، در نمای بعد میترا(رویا نونهالی) را می بینیم که با سری تراشیده وارد انفرادی می شود .
باران کوثری 

بیوگرافی: دانش آموخته ی هنرستان سوره که در ابتدا با فیلم های مادرش واردعرصه ی سینما شد و از این لحاظ مورد خاص فهرست است؛ چون قاعده ی مرارت و خاک صحنه در مورد اومصداق ندارد، از معدود بازیگران نسل جدید که جسارت خود تخریبی دارد، او در «خون بازی» نقش یک معتاد را ایفا می کند و چهره اش را ویران می کند، کاری که بسیاری از ستاره های سینما جرات آن را ندارند، کوثری در «گیلانه» لباس محلی تن می کند و در «یه حبه قند» ایفاگرنقش دختری است که چشمانش مشکل دارد، کوثری جوانترین این فهرست است و با روند درخشانی که در پیش گرفته مطمئنا کارنامه ی سنگین تری خواهد داشت، در سال گذشته نقش آفرینی او در «کوچه بی نام» و «خانه دختر» نشان داد که باران کوثری به سینما نگاهی حرفه ای دارد. 


سکانس برتر: سارا و مادرش پس از گذر از ایست بازرسی وارد کلامی می شوند که به مرافعه ختم می شود، سارا از فرط خماری به ویرانی رسیده و محبت های مادرش را بدبینانه نگاه می کند، مادر که طاقت ویرانی سارا را ندارد سعی در آرام کردن اوضاع دارد، اما سارا با بازی برون گرایانه ی کوثری که از حنجره و بدنش به خوبی کمک می گیرد در جنگلی زمستانی با دست به سر و صورتش می زند و یکی از دردناک ترین صحنه های عجز یک معتاد را به نمایش می گذارد.

چشم برندار ازم می پاشه زندگیم

شنبه 11 مهر 1394  8:53 PM
تشکرات از این پست
amirali123 papeli
miladddd
miladddd
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1396 
تعداد پست ها : 6

پاسخ به:بازیگران زن ایرانی که واقعا بازیگرند!

بهترین بازیگران ایرانی

در چند سال اخیر برخی از بازیگران زن ایرانی باتوجه به وجه معروفیت و ورود به فستیوالهای بین الملی توانسته اند  خداوند از خود چهره بانفوذی را تداعی کنند .

1 لیلا حاتمی


لیلا حاتمی بازیگر با استعداد و محبوب ایرانی

بازیگر 45 ساله ایرانی هنوز متنفذ ترین زن سینمای ایران است. در چند سال گذشته  تجربه های مختلف سینمایی را پشت سر گذاشته و نشان داده که می خواهد از شخصیت تیپیک  الصاق شده به نامش فرار کند . بازی هایش در دنیای تو ساعت چند است ؟ من و رگ خواب نشانه های این حرکت او هستند. او به چهار زبان مسلط است و  سابقه حضور به عنوان داور  بخش مسابقه کن را نیز دارد. او دو فرزند دارد و همسرش علی مصفاست

2 ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی که این روز ها همانند ستاره می درخشد

با درخشش در  سریال شهرزاد و بازی در فروشنده به یک ستاره محبوب بدل شده است. فن پیج های مختلفی فعالیت های او را پوشش می دهند. او در عرصه اجتماع و سیاست چهره محترم و صادقی است و نشان داده که از شجاعت مناسبی برخوردار است . آیا  او بازیگر بزرگی است؟ نمی دانیم. بازی های او در برخی فیلم ها مثل پذیرایی ساده و یا زندگی مشترک آقای محمودی و بانو حیرت انگیز هستند امادر بیشتر فیلم ها او کاراکتر همیشگی خود را تکرار می کند. او یک بازیگر حرفه ای است. با یک دختر کوچک به اسم نفس. همسرش نقش کوچکی را در فیلم من بازی کرد.

3 پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار بازیگر جوان اما با استعداد

قرار گرفتن نام این بازیگر 31 ساله بابلی شاید در این مکان حیرتزده تان کند اما ستاره اقبال او به شدت رو به صعود است. ابد و یک روز و سریال شهرزاد او را محبوب کردند و در ذائقه خاصش در پوشش هم به شدت مورد توجه کاربران فضای مجازی  قرار دارد . او به زودی فیلم ویلایی ها را روی پرده خواهد داشت.

4 نیکی کریمی

نیکی کریمی بازیگر و کارگردان حرفه ای

دیرپا ترین ستاره زنی است که سینمای ایران به خود دیده . او 45 ساله است و از 18 سالگی وارد سینمای ایران شده است و بعد از 28 سال حضور همچنان نامش به عنوان یک برند ارزش دارد. او 4 فیلم نیز ساخته است و در یکی دو سال اخیر با چهارشنبه 19 اردیبهشت ، مرگ ماهی و ربوده شده به عنوان بازی  در نقش های متفاوتی را انتخاب کرده است. البته هنوز او را با بازی در فیلم سارا ، دو زن  و نیمه پنهان به یاد می آوریم.

5 طناز طباطبایی

طناز طباطبایی بازیگر 34 ساله ایرانی

بازیگر با استعداد که هنوز به آنچه حقش بوده نرسیده است. بازی زیبای او در خشم و هیاهو نادیده گرفته شد و امسال هم ویلایی ها را دارد اما او همچنان در انتظار شاه نقش ویژه خود است. او 34 ساله است. در یکی دو سال گذشته در تئاتر هم تجربیات فراوانی داشته است. فیلم ارادتمند نازنین بهاره و تینا را  همراه با مهناز افشار در پشت خطوط قرمز دارد.

6 مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر پرطرفدار ایرانی

هیاهوی محامات و اتهامات همسر سرشناسش خیلی به شهرت او لطمه نزد. او همچنان مورد علاقه عامه تماشاگران است و بازی در نهنگ عنبر یک و حالا نهنگ عنبر 2 جایگاه او را به عنوان بازیگر زن پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران  تثبیت خواهد کرد. کفایت حرفه ای اش موجب شده که در هردو حوزه سینمای تجاری و سینمای روشنفکرانه مورد توجه قرار گیرد . او 40 ساله است و یک دختر کوچک دارد.

7 سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی بازیگر فیلم و سریال های درام

سال 94 و 95 را پر از موفقیت از سر گذراند هرچند که همزمان بود با جدایی اش از رامبد جوان. او بازیگری انرژیک است که حس طنز فوق العاده خوبی هم دارد اما در نقش های درام نیز خوب می درخشد.

8 مریلا زارعی

مریلا زارعی بازیگر حرفه ای ایران

او از آن دسته بازیگرانی است که همیشه درخشان بازی می کند. در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 با فیلم هایی مثل دو زن  ،سربازهای جمعه و زن زیادی در فضای سینمای ایران درخشید اما بازی فوق العاده اش در شیار 143 دوره حرفه ای او را چندین پله ارتقا داد. او با دو فیلم چ  و بادیگارد همکاری نزدیکی با ابراهیم حاتمی کیا را تجربه کرده است

9 هدیه تهرانی

هدیه تهرانی بازیگر 45 ساله کم کار ایرانی

یک دهه قبل اگر قرار بود این فهرست را بنویسیم او در صدر جدول بود اما سال ها کم کاری اش در حوزه سینما و سرگرم شدنش به پروژه های شخصی جایگاه او را متزلزل ساخته است . او پارسال عادت نمی کنیم را داشت . او امسال با دو فیلم بدون تاریخ بدون امضا و همچنین اسرافیل روند بازگشت خود به سطح اول بازیگران زن سینمای ایران را تشدید کرده است. هرچه باشدهنوز او را با فیلم های پرفروشی مثل
قرمز ، غریبانه ، دست های آلوده و…. به یاد می آوریم. او 45 ساله است و فعلا مجرد.

10 ویشکا آسایش

ویشکا اسایش بازیگر ردیف اول کمدی

او پای ثابت همه فیلم های کمدی است. فیلم هایی مثل ورود آقایان ممنوع ، 50 کیلو آلبالو و امسال  هم خوب بد جلف. بازیگر ورزشکاری که در کوهنوردی و ورزش های رزمی تجربه های فراوانی دارد. بخشی از زندگی اش را وقف پسر نوجوانش گیو ساخته است. او بازیگری همیشه مطمئن است و سال پیش نیز چند تجربه تئاتری داشت که مهم ترین آن نمایش می سی سی پی نشسته می میرد بود. او 43 ساله است.

11  باران کوثری

باران کوثری بازیگر پر افتخار و جایزه

دختر رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری متخصص بازی در درام های اجتماعی است . در سال های اخیر با فیلم هایی مثل سد معبر ، هفت ماهگی  ،لانتوری  خانه دختر و کوچه بی نام و جامه دران یک ژانر سینمایی خاص خود را دنبال کرده است. ژانری که خیلی شبیه دغدغه های اجتماعی مادرش رخشان بنی اعتماد بوده است. او کوله باری از جوایز سینمایی دارد و گه گدار در عرصه سیاست و اجتماع نیز حرف هایی برای گفتن دارد.

12 نگار جواهریان

نگار جواهریان بازیگر جوان که این روز ها پر حاشیه است

ازدواج او با رامبد جوان نامش را سر زبان ها انداخت و خیلی ها منتظر اکران فیلم نگار هستند که توسط همسرش کارگردانی شده است. نگار جواهریان را با فیلم هایی مثل طلا و مس ، حوض نقاشی، یه حبه قند ، بی خود و بی جهت و هیچ به یاد می آوریم و به نظر می رسد تنها  کاهانی متخصص  گرفتن بازی های متفاوت از این بازیگر جوان ایرانی است و در بقیه فیلم ها او تن به ارائه پرتره های بیش از حد مثبت و خنثی از خود می دهد.

13 مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی بازیگر زیبای ایرانی

این بازیگر با چهره خاصش هنوز در صف اول انتخاب های کارگردان ها برای بازی در نقش های اول قرار دارد. او 47 ساله است ولی همچنان می تواند بازیگر رمانس های پرآب و تاب باشد. ماجان ، مرداد  مزار شریف و عصر یخبندان شماری از فیلم های چند سال گذشته او بوده اند. به نظر می رسد کرامتی به تدریج در حال شیفت دادن فعالیت سینمایی خود به شاخه های دیگر از جمله تهیه کنندگی است.

14 هانیه توسلی

هانیه توسلی بازیگر محبوب ایرانی

این بازیگر 38 ساله  در فضای مجازی فعالیت آشکاری دارد . اما در سینما به اندازه سابق سوکسه ندارد. در دو سه سال گذشته مهم ترین فیلم هایش شکاف ،دهلیز ، خط ویژه  و سیانور بودند اما به نظر می رسد با عنوان بازیگر محبوب چندان راحت نیست. او از انتخاب های همیشگی فیلمسازان معتبر است.

15 فاطمه معتمد آریا

فاطمه معتمد آریا بازیگر پیشکسوت ایرانی

او مهم ترین بازیگر سینمای ایران در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 بود با  (هنرپیشه ، ریحانه مسافران )  و سریال هایی مثل گل پامچال و آرایشگاه زیبا. در سال های بعد نیز شاه نقش های خاص خود را ایفا می کرد. مثل بازی در گیلانه و همین طور اینجا بدون من.  او 55 ساله است

16 پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگری بازیگر فعال 32 ساله

از اولین حضور او در سینما نزدیک به 17 سال گذشته و او تازه 32 ساله است.  دختر منیژه حکمت این سال ها ناگهان پرکار شده است با فیلم هایی مثل هفت ماهگی ، لابی ، سارا و آیدا، قاتل اهلی ، تیک آف،  خشکسالی و دروغ  ،جامه دران  ،خانه دختر و… که در برخی از آنها با باران کوثری همبازی بوده است. تعلق خاطر او به سینمای اجتماعی واضح است. او به راحتی می تواند جایگاه خود را در این رده بندی ارتقا بدهد.

17 ساره بیات

ساره بیات بازیگر 37 ساله ایرانی

او با جدایی نادر از سیمین چهره شد اما بعد از آن در مجموعه ای از نقش های مشابه گیر افتاد. 21 روز بعد ، لابی  ،عادت نمی کنیم  ،ناهید و خداحافظی طولانی آثار این بازیگر 37 ساله در سال های اخیر بوده  اند.

18 الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر جوان و زیبای ایرانی

او مهم ترین چهره سینمای تجاری در یک دهه گذشته بوده است و در اواخر دهه 80 ثروت قابل توجهی از بازی در فیلم های درجه دو به دست آورد. در حالیکه مثلا بازی اش در فیلم چه کسی امیر را کشت نشان  می داد که او بازیگر با استعدادی است. این بازیگر 32 ساله چند سالی است که با دقت بیشتری نقش هایش را ایفا می کند. حضورش در فیلم خفگی ساخته فریدون جیرانی موید این نکته است. او در شبکه های مجازی بسیار مورد توجه است.

19 آنا نعمتی

انا نعمتی بازیگر 39 ساله کم حاشیه ایران

این بازیگر کم حاشیه 39 ساله هیچ وقت در بطن حرکت سینمای ایران قرار نگرفته است و خودش اعتقاد دارد که شایستگی هایش نادیده گرفته شده اند. فیلم های ماحی  عصریخبندان ، انارهای نارس و یکی می خواد باهات حرف بزنه فیلم های مهم او در این سال ها بوده اند.

20 بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر 41 ساله سینما ایران

ملکه اینستاگرام و حاشیه ها ی دنیای سینما و سرگرمی41 ساله است . بازی او در فیلمی مثل من نشان داد که او از چه استعدادی در عرصه بازیگری برخوردار است. استعدادی که معمولا به نمایش در نمی آیند.

 

 

جمعه 15 اردیبهشت 1396  9:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها