0

جلسه کميته فني پرسپوليس برگزارشد/لزوم برخورد با متخلفان و جذب يک بازيکن جديد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

جلسه کميته فني پرسپوليس برگزارشد/لزوم برخورد با متخلفان و جذب يک بازيکن جديد

جلسه کميته فني پرسپوليس برگزارشد/لزوم برخورد با متخلفان و جذب يک بازيکن جديد
 

تعيين تکليف براي عقد قرارداد با "ژلکو مياچ"، ابراز تمايل دايي براي جذب يک بازيکن آسيايي و تاکيد اعضاي کادر فني به برخورد کميته انضباطي باشگاه با بازيکنان متخلف از مهمترين مواردي بود که در نشست امروز کميته فني باشگاه پرسپوليس مطرح شد.


 محمد رسایی، مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص نشست امروز شنبه کمیته فنی این باشگاه گفت: در این جلسه در خصوص آقای "ژلکو میاچ"، دستیار جدید علی دایی صحبت و قرار شد بحث نهایی با ایشان در خصوص مسائل مالی و توافق نهایی طی چند روز آینده صورت گرفته و در صورت توافق به کادر فنی اضافه شود. همچنین در خصوص جذب یک بازیکن آسیایی نیز علی دایی اعلام کرد با توجه به زمان مناسبی که در تعطیلات میان فصل داریم از میان چند گزینه مورد نظر، یک بازیکن انتخاب و جذب تیم شود.

 وی افزود: از دیگر نکاتی که در این جلسه کادر فنی بر آن تاکید داشتند بررسی دقیق وضعیت بازیکنان، نحوه حضور در تمرینات، رسیدگی به تخلفات و مصاحبه‌هایی که از سوی بازیکنان انجام می‌شود در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس بود. کادر فنی تاکید داشتند کمیته انضباطی باشگاه باید با قوت به کار خود بپردازد تا از این طریق حواشی پیرامون تیم به کمترین میزان ممکن برسد.

 رسایی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین بحث بازی خداحافظی کریم باقری و دیدار با تیم استقلال برای این منظور مطرح شد. این بازی قرار است به صورت اختصاصی برای خداحافظی آقای باقری باشد و ما نیز در این باره مکاتبه‌ای را با باشگاه استقلال داشته‌ایم که منتظر پاسخ آنها هستیم.

 مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس، از همراهی سه بازیکن تیم "ب" و امید پرسپولیس در اردوهای میان فصل سرخپوشان خبر داد و تصریح کرد: برنامه اردوی ترکیه و دبی از سوی علی دایی اعلام شد و برنامه‌ها، نحوه تمرینات و چگونگی حضور در مسابقات، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 رسایی در خاتمه اظهار داشت: در جلسه امروز کمیته فنی همچنین مقرر شد در اردوی ترکیه و امارات سه بازیکن از تیم امید و "ب" که شرایط زیر 23 سال دارند تیم را همراهی کنند تا در صورت مهیا بودن شرایط و رضایت کادر فنی جایگزین محمد پروین که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سرخپوشان نخواهد بود، در فهرست پرسپولیس شوند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 5 دی 1389  9:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها