0

نوار سیاه رنگ پشت نکسوس 6p چه وظیفه‌ای دارد؟!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

نوار سیاه رنگ پشت نکسوس 6p چه وظیفه‌ای دارد؟!

نوار شیشه ای سیاه رنگ نکسوس ۶P برای چه منظوری طراحی شده است؟

تاکنون گمانه زنی های زیادی در مورد نوار شیشه ای بزرگ و سیاه رنگ نکسوس ۶P وجود داشته است؛ این که چکار می کند؟ برای چه اینقدر بزرگ است و چرا به سر یک روبات Cylon شباهت دارد؟ پاسخ این سوالات امروز مشخص گردید.

از آنجا که بخش اعظم بدنه نکسوس ۶P از آلومینیوم تشکیل شده، این نوار شیشه ای در حکم بازتاب دهنده سیگنال های رادیویی و بی سیم از موبایل بوده و امواج مخابراتی نیز از همین قسمت دستگاه دریافت می گردند.

گفتنی است که شرکت هایی همچون اپل و اچ تی سی، از سرامیک یا پلاستیک برای این امر بهره می برند، اما هوآوی در تولید نکسوس ۶P ترجیح داده تا ماده متفاوتی همچون شیشه را برای این کار در نظر بگیرد.

پنجره شیشه ای بزرگ نکسوس ۶P در حکم خانه ای برای دوربین عقب، فلاش دوگانه LED، ماژول فوکوس خودکار لیزری و چیپ NFC بوده و درگاهی برای رد و بدل شدن امواج وای فای، بلوتوث و جی پی اس محسوب می شود. همچنین یک پنجره پلاستیکی اضافه در قسمت پایین موبایل برای آنتن اصلی در نظر گرفته شده است.

منبع خبر اذعان داشته که این اطلاعات را به طور مستقیم از گوگل و شخصی که مستقیما روی دستگاه های نکسوس کار می کرده، دریافت نموده است. همچنین شایان ذکر است که این نوار شیشه ای از گوریلا گلس ۴ بهره می برد.

جمعه 10 مهر 1394  8:46 PM
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها