0

بالاك: نزديك بود دور فوتبال را خط بكشم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بالاك: نزديك بود دور فوتبال را خط بكشم

بالاك: نزديك بود دور فوتبال را خط بكشم
 

هافبک سرشناس آلمان گفت: در تابستان سال جاري آنقدر نااميد شدم که نزديک بود براي هميشه دور فوتبال را خط بکشم.


   ميشائيل بالاک اظهار داشت: از قبل برنامه‌ريزي کردم در 33 سالگي فرصت حضور در جام‌جهاني را کسب کنم. مي خواستم به جام جهاني 2010 بروم؛ ولي به خاطر مصدوميت در آخرين بازي که براي چلسي در دوران حضورم انجام دادم، آفريقاي‌جنوبي را از دست دادم. پس از آن دچار حالت نااميدي شدم و تا آستانه وداع از ورزش نيز پيش رفتم.
وي افزود: وقتي در سني اينگونه دچار مصدوميتي شديد شويد، آنوقت هر لحظه اين جمله که "حالا ديگر وقت خداحافظي است "‌، به ذهنتان خطور مي‌کند. خوشبختانه شانس آوردم و مقابل اين طرز فکر مقاومت کردم.
بالاک عنوان کرد: اکنون قدم در 34 سالگي گذاشته‌ام. وضعيتم هم ايده‌آل است. سخت در تلاشم شرايط حضور در ترکيب اصلي بايرلورکوزن را به دست آورم. فکر مي کنم تا 15 ژانويه يعني زمان شروع دور برگشت، به اين هدف برسم.
بالاک اواخر بهار گذشته زماني که در فينال جام حذفي انگليس با پيراهن چلسي مقابل پورتسموث قرار گرفت، به خاطر خطاي خشن کوين پرينس بواتنگ، ‌بازيکن غنايي آن زمان رقيب دچار مصدوميت شکستگي شديد استخوان شد و حضور در جام‌جهاني را از دست داد. وي پس از آن به خانه بازگشت و با بايرلورکوزن قرارداد بست.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 5 دی 1389  9:24 AM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5491
محل سکونت : فارس

پاسخ به: بالاك: نزديك بود دور فوتبال را خط بكشم

 سلام به کاربر گرامی :

اکثر کارشناسان بالاک را تمام شده میپندارند !!! بالاکی که در تتیم های چلسی مورینیو و آنچلوتی بازیکن ثابت بود با تکل وحشیانه کوین پرنس بواتنگ جام جهاتنی را از دست وداد و خود این اتفاق باعث شد که سلمی خدیرا بتواند بدرخشد و به تیم رئال برود . حالا با توجه به حضور موثر و ثابن خدیرا در تیم رئال وی شانس کمی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی دارد ولی لو هنوز وی را کاپیتان اصلی تیمش میداند و روی او حساب ویژه ای باز کرده است .

از حضور شما در تالار بوندس لیگا خوشحالیم ، دوست من . منتظر تشریف فرمائی دوباره شما خواهیم ماند .

سپاس

 

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

سه شنبه 14 دی 1389  3:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها