0

خانه زیبای شیشه ای

 
abbasa30
abbasa30
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1394 
تعداد پست ها : 37

خانه زیبای شیشه ای

وقتی قرار است یک خانه ویلایی با استخر را در نظر بگیریم، هرگز به اینکه استخر آن در سقف ساخته شده باشد، فکر نمی کنیم. اما یک طراح خوش ذوق به نام «ویل آرتس» خانه ای طراحی کرده که سقف شیشه ای خانه اش، در واقع یک استخر زیباست. تصور کنید، وقتی در استخر شنا می کنید، می توانید از کف آن داخل خانه را ببینید، یا اعضای خانه می توانند از پایین شنا کردن شما را تماشا کنند!


خانه Jellyfish در مادرید اسپانیا و در ساحل مدیترانه ساخته شده است. البته این استخر در بالای تراس و آشپزخانه خانه تعبیه و به صورت قطعه ای جدا به یک طرف ساختمان متصل شده است.  

چشم‌انداز این خانه، کوه های Sierra Bianca و دریای مدیترانه است که هنگام شنا، منظره ای فوق العاده جذاب و رویایی دارد. خانه «ستاره دریایی» 4 طبقه و 5 اتاق خواب دارد که با پلکان متعدد به هم وصل شده اند. به طور مثال، یکی از پلکان شما را به استخر، دیگری به اتاق نشیمن اصلی و دیگری به اتاق خواب های مهمان می رسانند. 


استفاده از شیشه های بلند و سراسری موجب شده تا نور زیادی در خانه باشد و ساکنین همیشه از آفتاب گرم و دلپذیر بهره مند شوند. 

سونا، حمام بخار و آشپزخانه در طبقه اول، قرار دارند و باقی قسمت ها در طبقه های کوتاه بالایی ساخته شده اند. برای دیدن تصاویر این ویلای زیبا در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

پنج شنبه 9 مهر 1394  9:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها