0

اعطای لوح برترین هلدینگ گردشگری کشور به "گروه مالی گردشگری"

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

اعطای لوح برترین هلدینگ گردشگری کشور به "گروه مالی گردشگری"

هلدینگ گروه مالی گردشگری به عنوان برترین هلدینگ گردشگری کشور معرفی شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی گردشگری، در مراسم روز جهانی جهانگردی که در مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد برگزار شد لوح تقدیر برترین هلدینگ در حوزه گردشگری به دکتر "مهدی جهانگیری" مدیر عامل و رییس هیات مدیره این گروه اهدا گردید.
 
گفتنی است هلدینگ گروه مالی گردشگری در زمینه های گردشگری، نفت و گاز، بانک و بازار سرمایه، صنعت و معدن، ساختمان، فرهنگ و هنر فعالیت دارد. 
 
لازم به ذکر است مهدی جهانگیری چندی پیش نیز به عنوان کار آفرین برتر کشور در مراسمی با حضور ریاست محترم مجلس شورای اسلامی معرفی شد که کسب این عنوان از دیگر افتخارات وی به عنوان یک فعال بخش خصوصی به شمار می رود.
 
اعطای لوح برترین هلدینگ گردشگری کشور به
 
نهضت ملی گردشگری، انتظار بخش خصوصی از دولت
 
جهانگیری طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: برای عبور از فضای کنونی اقتصاد راهی جز اتخاذ یک الگوی مناسب به همراه استراتژی مدون در صنعت گردشگری نداریم.
 
وی در ادامه افزود: امروز بعد از تغییر گفتمان دولتمردان در فضای سیاسی جهان تعاملات ایران و جهان  تغییر اساسی یافته که شاهد این تغییر صنعت گردشگری است. با تلاشی که دولت در فضای سیاسی بین الملل انجام داد، صنعت گردشگری به عنوان یک صنعت لطیف و متاثر از نوسانات سیاسی، در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته است.
 
جهانگیری خاطر نشان کرد: باید اعتقاد داشته باشیم صنعت گردشگری فقط به دست بخش خصوصی می تواند به تکامل و پویایی برسد و باید منویات مقام معظم رهبری در مورد خروج از اقتصاد دولتی فصل الخطاب قرار گیرد.
 
به گفته جهانگیری امروز صنعت گردشگری ما تنهاصنعتی است که می تواند هم مشکلات اشتغال را حل کند و هم باعث ایجاد صلح و ثبات و آرامش در جامعه شود. انتظار ما فعالان بخش خصوصی از دولت ایجاد نهضت ملی گردشگری در کشور است.
 
نایب رییس اتاق بازرگانی تهران در ادامه به نقش اتاق بازرگانی در صنعت گردشگری اشاره کرد و یاد آور شد: اکنون ما در اتاق های بازرگانی تهران و ایران با فعال کردن کمیسیون گردشگری با حضور فعالان بخش خصوصی و نماینده دولتی به یک همگرایی  و خرد جمعی رسیدیم تا در این زمینه بتوانیم مطالبات خود از دولت را پیگیری کنیم. در حوزه زیر ساختها اگر بنا است به رشد بیش از 5 درصدی در اقتصاد  برسیم با این وضعیت مسلما فاصله زیادی تا رسیدن به این رشد داریم.
 
جهانگیری با تاکید بر اینکه باید در این حوزه یک استراتژی داشته باشیم اظهار داشت: از دولت انتظار داریم موضوع جایزه صادراتی برای فعالان حوزه گردشگری پیگیری و به نتیجه برسد.صنعت گردشگری با همین وضعیت و بدون حمایت سال گذشته حدود 10 میلیارد دلار ارز آوری داشته است در حالیکه امروزه کل درآمد ما در حوزه نفت 20 میلیارد دلار است.
 
وی ادامه داد: بخشی از وعده جناب آقای دکتر "روحانی" در خصوص برگشت اعتبار به پاسپورت ایرانی محقق شده اما انتظار می رود که این موضوع در خصوص لغو روادید بین بازارهای هدف  گردشگری نیز مهیا شود
 
گفتنی است در این مراسم محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، عباس آخوندی وزیر راه و شهر سازی و حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور نیزحضور داشتند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 7 مهر 1394  11:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها