0

معاون مطبوعاتي‌واطلاع‌رساني وزارت ارشاد: معاونت مطبوعاتي خانه مطبوعات است

 
Hosyin
Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان

معاون مطبوعاتي‌واطلاع‌رساني وزارت ارشاد: معاونت مطبوعاتي خانه مطبوعات است

معاون مطبوعاتي‌واطلاع‌رساني وزارت ارشاد:
معاونت مطبوعاتي خانه مطبوعات است
جام جم آنلاين: مراسم معارفه محمدجعفر محمدزاده به عنوان معاون مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي روز شنبه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.

به گزارش جام جم آنلاين، محمدجعفر محمدزاده در اين مراسم طي سخناني با اشاره به اين‌كه تراز رسانه‌هاي ايران متناسب با افق نگاه جهاني بايد ارتقا يابد، گفت: سابقه مطبوعات در ايران حتي در عرصه‌هاي خفقان همواره روشنگري و عدالت‌طلبي بوده است و اين در حالي است كه مطبوعات ايران، امروز در كنار ملت و دولتي قرار دارند كه مالامال از عشق به صلح، پيشرفت و معنويتند.

محمدزاده در ادامه با تاكيد بر ضرورت توسعه كيفي مطبوعات در دوره‌اي كه وي عهده‌دار اين مسووليت است، گفت: حقيقت آن است كه مطبوعات به تناسب تاريخ بيش از يكصد ساله آن در كشورمان رشد كيفي مطلوبي نداشته‌اند و هرچند گام‌هاي بلندي در اين صد و اندي سال برداشته شده، اما قله‌هاي فتح نشده بسيار است.

وي افزود: اين توسعه‌نيافتگي كيفي نشانه مظلوميت بخشي از فرهنگ است.

معاون مطبوعاتي وزارت ارشاد در ادامه راهكار حل اين مشكل را خروج مطبوعات از تك‌بعدي بودن و نگاه همه‌سونگر دانست و افزود: خلاقيت و پرهيز از كليشه‌كاري  از جمله مسائلي است كه در اين مسير مي‌تواند به مطبوعات كمك كند.

وي در پايان معاونت مطبوعاتي ارشاد را خانه مطبوعات كشور دانست و تبلور هدفمندي يارانه‌ها در كيفي‌سازي و افزايش شمارگان روزنامه‌ها را از ديگر برنامه‌هاي خود در زمان مديريتش بيان كرد.

 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

یک شنبه 5 دی 1389  6:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها