0

سردار جزايري: سناريوهاي مختلف آمريکا را بررسي کرده‌ايم

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

سردار جزايري: سناريوهاي مختلف آمريکا را بررسي کرده‌ايم

 
 
 
رژيم صهيونيستي حريف ما نيست

به گزارش فارس، معاون ستاد کل نيروهاي مسلح با بيان اينکه تغييري در رفتار خصمانه آمريکا عليه جمهوري اسلامي ايران مشاهده نمي شود، خاطرنشان کرد: وضعيت با قبل از توافق تغييري نکرده است و دشمني راهبردي آمريکا عليه انقلاب اسلامي، همچنان ادامه دارد.معاون ستاد کل نيروهاي مسلح با اشاره به اهداف آمريکا از مذاکرات هسته اي تصريح کرد: مذاکرات و توافق هسته اي، برگي است که آمريکايي ها از طريق آن خواستند تا بر روي منويات جمهوري اسلامي ايران تأثير بگذارند، که اميدواريم با تمهيداتي که در مقابل آن پيش بيني شده است، هرگز چنين اتفاقي نيفتد و آمريکايي ها نتوانند سياست هاي خودشان را از اين طريق عليه ايران، اعمال کنند.

 

سناريوهاي مختلف آمريکا را بررسي کرده ايم

سردار جزايري در پاسخ به ادعاي برخي از مراکز تصميم گيري آمريکا مبني بر اينکه يکي از اهداف توافق هسته اي تغيير رفتار ايران از نظر سياسي و نظامي در منطقه و عرصه بين الملل است، گفت: ما سناريوهاي مختلف آمريکا را مورد بررسي قرار داده ايم. اين کشور از بيش از سه دهه پيش تاکنون، عليه ايران توطئه کرده است و ما معتقديم که اين آمريکايي ها هستند که بايد در منش و رفتارشان تغيير ايجاد نمايند. زيرا رفتار ايران، مبتني بر مردمسالاري ديني و عدالتخواهي براي همگان است و معتقد است که جنگ و خونريزي راه حل مناسبي براي کشورها نيست و اختلافات بايد از طريق مذاکره برابر حل شود.سردار جزايري تأکيد کرد: آمريکايي ها بازي خطرناکي را در منطقه پيگيري مي کنند که يکي از ابعاد آن تجزيه کشورهاي اسلامي و بخصوص تجزيه بسياري از کشورهاي منطقه است و اين را مي توان از لابلاي راهبردهاي کلان آمريکايي ها فهميد.

 

تحول راهبردي در عرصه دفاعي

سردار جزايري با تأکيد بر اينکه در عرصه دفاعي کشور، يک تحول راهبردي به وجود آمده است تصريح کرد: اين تحول، به ما تواني داده است که اعلام کنيم مي توانيم در مقابل هجمه هر قدرتي نه تنها از انقلاب، سرزمين و کشورمان بلکه حتي از مقاومت منطقه و ساير مظلومان در سراسر جهان دفاع کنيم.

 

ايران رژيم صهيونيستي را حريفي براي خود نمي داند

سردار جزايري در پاسخ به سوالي درباره احتمال واکنش هاي احمقانه رژيم صهيونيستي پس از شکست در مانع تراشي بر سر توافق هسته اي گفت: شايد رژيم صهيونيستي حق داشته باشد خشمگين باشد زيرا آنها سه شکست سنگين پياپي را در جنگ هاي اخيرشان عليه حزب ا... در لبنان و مقاومت فلسطين در غزه دارند. به نظر مي رسد هر اندازه که اشغالگران بيشتر به اقدامات جنگ افروزانه دست بزنند زمينه هاي نابودي و تضعيف بيش از پيش خودشان را فراهم مي کنند. ايران در گذشته هم اعلام کرده است رژيم غاصب صهيونيستي را حريفي براي خودش نمي داند. شايد آمريکايي ها نيز اين موضوع را بدانند. معاون ستاد کل نيروهاي مسلح کشورمان، با اشاره به آمادگي کشور براي مقابله با تهديدات رژيم صهيونيستي گفت: خوشبختانه امکانات دفاعي و وضعيت نظامي کشور، به گونه اي است که بعيد است اسرائيلي ها دست به چنين حماقت بزرگي بزنند زيرا اولين شليک اسرائيل عليه ايران با نابودي کامل اين رژيم و رهايي سرزمين مقدس فلسطين مساوي خواهد بود.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 7 مهر 1394  7:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها