0

توضیح داور پرسپولیس درباره محرومیتشتوضیح داور پرسپولیس درباره محرومیتشتوضیح داور پرسپولیس درباره محر

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

توضیح داور پرسپولیس درباره محرومیتشتوضیح داور پرسپولیس درباره محرومیتشتوضیح داور پرسپولیس درباره محر

داور محروم فوتبال ایران ادعا می‌ کند که از تصمیم جمعی داوران مبنی بر کنار کشیدن از قضاوت های این فصل بی خبر است.

احمد صالحی که در بازی پرسپولیس ـ سایپا محروم شد، در این باره  گفت: من از این موضوع خبر ندارم و در کل تابع تصمیمات کمیته داوران هستم. هرچه که آنها تصمیم بگیرند ما موظف هستیم آن را اجرا کنیم.

او ادامه داد: در جلسه ای که با آقای اسدی داشتیم ایشان گفتند که با قدرت به کارمان ادامه بدهیم و ما هم قبول کردیم. ایشان قول دادند که تمام مشکلات داوری را حل خواهد کرد.

داور بازی پرسپولیس ـ سایپا در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد داوری او در این بازی اشتباهات زیادی داشته هم گفت: من تصمیم کمیته داوران را قبول کرده ام ولی کارشناسان داوری 6 کارت زرد من در این بازی را درست اعلام کرده اند و از 3 پنالتی ای که من در آن بازی گرفتم، 2 پنالتی آن درست بود و یکی هم به دلیل خطای دید اشتباه کردم. بسیار سخت بود که من در آن صحنه تشخیص بدهم توپ به سر رامین رضائیان برخورده کرده است نه دستش.

او می‌ پذیرد که این فصل اشتباهات داوری زیاد بوده است: من این موضوع را قبول دارم که اشتباهات داوری در این فصل بسیار زیاد بوده است و تقریبا همه تیم ها ضرر کرده اند. هیچ وقت این مسائل در لیگ ایران سابقه نداشته است.

صالحی در مورد اینکه گفته می‌ شود اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس و به نفع استقلال بوده هم گفت: من این قبول ندارم چون این موضوع فقط به استقلال و پرسپولیس ربط پیدا نمی‌ کند، طبیعتا یکسری تیم ها ضرر کرده اند و یکسری تیم ها سود برده اند. اصلا قبول ندارم که اشتباهات داوری عمدی بوده است.

او از محرومیتش هم حسابی ناراحت است: طبیعی است که من ناراحت باشم. به هر حال وقتی کسی محروم می‌ شود همیشه ناراحت است اما به هر حال اشتباهات داوری برای افراد بزرگتر از من پیش آمده و اجتناب ناپذیر است.
دوشنبه 6 مهر 1394  7:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها