0

درخواست جدايي از زني که دست بزن دارد

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

درخواست جدايي از زني که دست بزن دارد

مرد جوان زمانيکه ديد همسرش او را کتک زد، راهي دادگاه خانواده شد و دادخواست جدايي داد.

به گزارش مردم سالاری، چندي پيش مرد جواني به دادگاه خانواده مراجعه کرد و در خواست طلاق داد. وي در خصوص علت آن به قاضي گفت: آقاي قاضي همسرم زن خيلي خشني است و مرتب با من رفتارهاي خطرناکي دارد. از روز اولي که با هم ازدواج کرديم هر بار سر يک موضوعي دعوا به راه مي‌اندازد و آنقدر داد و فرياد مي‌کند و ناسزا مي‌گويد که واقعا از او مي‌ترسم. براي همين هميشه سعي مي‌کنم خيلي با او درگير نشوم و کاري نکنم که موضوع بحث و دعوا شود. با اينحال او هر طور شده موضوعي براي دعوا پيدا مي‌کند و مثل ديوانه‌ها فرياد مي‌کشد.

وي افزود:آبرويي برايمان نمانده و تمام همسايه‌ها مسخره مان مي‌کنند، همسرم يک زن بيمار است و فقط دوست دارد فرياد بزند و ناسزا بگويد. حالا اينکارهايش به کنار، چند شب پيش باز هم همسرم دعوا به راه انداخت و اينبار مرا به باد کتک گرفت. او به سمتم حمله کرد و کتکم زد و من براي اينکه دست رويش بلند نکنم، تنها سعي کردم از دستش فرار کنم.

مرد جوان ادامه داد:از آن شب به بعد تصميم به جدايي از اين زن خطرناک گرفتم. زندگي در کنار زني که دست به زدن دارد هيچ آينده‌اي برايم ندارد. بعد از صحبت‌هاي اين مرد، همسرش نيز به دادگاه احضار شد تا قاضي صحبت‌هايش را بشنود.‎


  اخبار حوادث  - مردم سالاری

دوشنبه 6 مهر 1394  6:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها