0

عالیشاه: مقابل تراکتورسازی مهم سه امتیاز بود که آن را گرفتیم

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

عالیشاه: مقابل تراکتورسازی مهم سه امتیاز بود که آن را گرفتیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با تراکتورسازی از نظر فنی برای هر دو تیم خیلی جذاب نبود اما مهم سه امتیازی بود که ما آن را گرفتیم.

امید عالیشاه، در مورد بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی که به برد سرخ‌پوشان تهرانی منجر شد، گفت: از نظر فنی بازی آن طور که دلمان می‌خواست جذاب نبود اما به هر حال نتیجه برد مهم است و ما سه امتیاز را می‌خواستیم که به آن رسیدیم البته به نظر من هر دو تیم از نظر فنی بازی جذابی انجام ندادند اما خوشحالم که سه امتیاز را از تبریز به تهران آوردیم.

وی درباره اینکه پرسپولیس پس از 14 سال در تبریز توانست تراکتورسازی را شکست دهد، اظهار داشت: البته فکر می کنم از این 14 سال چندین سال تراکتورسازی در لیگ دسته اول بوده اما درباره بازی روز جمعه باید بگوییم که ما در جدول شرایط خوبی نداشتیم و به تبریز آمدیم که برنده بیرون بیاییم که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد البته فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است اما ما تلاش می‌کنیم که به این روند خوب ادامه دهیم.

بازیکن ملی‌پوش فوتبال کشورمان درباره دیدار تیم ملی مقابل عمان و ژاپن تصریح کرد: بازی با ژاپن که بازی دوستانه اما مهمی است اما بازی با عمان برای ما سخت خواهد بود و فکر می‌کنم حریف اصلی ما در این گروه عمان است اما ما به گرفتن نتیجه امیدواریم.

عالیشاه درباره روند خودش در لیگ برتر و تیم ملی هم، تصریح کرد: یک بازیکن باید بازی به بازی پیش برود و شرایط هر بازی با بازی دیگر فرق می‌کند شاید یک بازیکن در یک بازی سرحال و آماده باشد اما در یک بازی دیگر این طور نباشد. این مسئله فقط در مورد من صدق نمی‌کند و برای همه بازیکنان همین است اما من تلاش می‌کنم در هر بازی از نظر دوندگی و از نظر کارهای فنی در بهترین شرایط باشم.

بازیکن تیم فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که با توجه به گذشت 7 هفته از لیگ برتر تا اینجای لیگ چه نمره‌ای به خودش می‌دهد تصریح کرد: من که نمی‌توانم به خودم نمره بدهم اما هم از خودم راضی هستم و هم نیستم. هر چند که تلاش خواهم کرد تا بهتر از این هم بشوم.

یک شنبه 5 مهر 1394  3:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها