0

عبدی: دست این باغیرت‌ها را باید بوسید

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1610
محل سکونت : مازندران

عبدی: دست این باغیرت‌ها را باید بوسید

کاپیتان راه‌آهن که قبلا طلسم را در جام‌حذفی شکسته و گل به ثمر رسانده بود در لیگ‌برتر و مقابل استقلال نیز این کار را انجام داد.

بهادر عبدی در مورد تساوی 3 ـ 3 مقابل استقلال تهران گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و خوب هم به اتمام رساندیم و دستورات کادرفنی را مو به مو اجرا کردیم، استقلال هم شرایط خوبی در جدول دارد و باز بازی کرد ولی ما همه جوره از امکاناتمان استفاده کردیم، آن جلو بازیکن سرزن داشتیم خود من در امر پاس کاری موفق ظاهر شدم و توانستم به لطف خدا مهاجمان لیگ را تقویت کنم. در کل دستورات مربی جدیدمان آقای تارتار را اجرا کردیم، اگر تک به تک محمدی تبدیل به گل می‌ شد، به برد بسیار خوبی می‌ رسیدیم.

او در مورد قضاوت داوری ادامه داد: اشتباه محرز داوری با توجه به شناختی که از زرگر دارم مطمئنا بی قصد و غرض انجام شد. باعث شد آن اتفاقات بیافتد. باز هم می‌ گویم آقای زرگر آدم شریفی است ولی با تمام این مسائل بچه های ما 50 دقیقه جلوی تیم بزرگ استقلال دوام آوردند حتی جلو نیز افتادیم و در آخر نیز بازی مساوی شد. دست تک تک بچه های باغیرتمان را می‌ بوسم.

این بازیکن با اشاره به اینکه نمایش بسیار خوبی مقابل استقلال داشتند و می‌ توانستند این تیم را ببرند گفت: من قبل از بازی هم به شما گفتم ایرادمان این است که در بازی های بزرگ بهتر هستیم و این یک حسن نیست البته این ایراد این بار به کمکمان آمد.

کاپیتان راه‌آهن که بعد از گل با دستانش عدد 5 را نشان داد در مورد این قضیه اینگونه توضیح می‌ دهد: عدد پنجی که نشان دادم کری خوانی نبود، پشت این قضیه یک بحث تاکتیکی وجود دارد که در تمرینات نیز اجرا شده بود. گل زدم و بلافاصله عدد 5 را با انگشتانم نشان دادم، منظورم این بود که بچه ها 5 دقیقه تمرکز کنید تا بتوانیم بعد از گل بتوانیم به نحواحسن نکاتی را می‌ خواهیم اجرا کنیم.

عبدی که بعد از گذشت یک فصل طلسم را شکست و در لیگ به گل رسید در این باره می‌ گوید: اولین بار بود که در طول عمر فوتبالی ام از فصل پیش تا الان گلی در لیگ‌برتر نزده بودم ام توانستم دروازه تیم بزرگ استقلال را باز کنم. در طی 10 روز 2 گل در جام‌حذفی و لیگ به ثمر رساندم، می‌ خواهم بیشتر تمرکز و هر روز روندم را بهتر کنم.

وقتی از این بازیکن سوال شد بعد از تعویضش ناراحت شده یا خیر پاسخ داد: بازیکنی هستم که دوست دارم تا ثانیه پایانی به تیمم که آن را مانند خانواده ام دوست دارم کمک کنم. خدا را شکر دیروز هم با دادن پاس گل و به ثمر رساندن گل روز خوبی را پشت سر گذاشتم ولی طبق نظر کادرفنی تعویض شدم که با آن احترام می‌ گذارم.

وی در پایان در مورد اولین نتیجه ای که با ورود تارتار در تیم کسب کردند افزود: خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت اما جا دارد اینجا از فرهاد کاظمی تشکر کنم که فصل پیش در بدترین شرایط موفق شد تیم را در لیگ نگه دارد. چیزهای زیادی از او یاد گرفتم اما در مورد آقای تارتار باید بگویم او 6، 7 سال پیش من را به راه‌آهن آورد و شناخت خوبی روی من دارد و به امید خدا بتوانیم در بازی بعد موفق نیز عمل کنیم.

شنبه 4 مهر 1394  5:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها