0

فولکس واگن پاسات ناشیانه فیس لیفت شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

فولکس واگن پاسات ناشیانه فیس لیفت شد

شرکت خودروسازی فولکس واگن رسما فیس لیفت 2016 پاسات را معرفی کرد.
در قدم اول، فولکس واگن بر روی طراحی این محصول تغییرات زیادی را اعمال کرده است که از نظر ما نه تنها به بهبود طراحی آن کمک نکرده، بلکه باعث افت و کاهش زیبایی آن هم شده است، ولی در عوض به قولی می‌توان گفت که یک طراحی اسپرت‌تر و خشن‌تری به خود گرفته است. در این خصوص چراغ‌های زیبای پاسات جای خود را به دو چرغ ساده‌تر داده و جلوپنجره آن هم برای همخوانی با فرم جدید چراغ‌ها، بروز شده که چندان طراحی دلنشینی ندارد. ولی در عوض مجموعه سپر را کمی خوشبینانه‌‌تر، می‌توان به عنوان یک گزینه موثر در افزایش زیبایی خودرو دانست، چون حالا به جای مه شکن‌های کوچکی که در دو طرف سپر آن نصب شده بود، حالا دو ورودی هوا قرار گرفته که یک نمایی اسپرت به چهره پاسات داده است. در عقب خودرو هم به همین ترتیب، هم تغییراتی مفید صورت گرفته و هم تغییراتی مضر، به این صورت که چراغ‌های اصلی دوتکه یک فرم بهتر و طراحی بهتر به خود گرفته و چراغ‌های شب نما هم از بالای خروجی‌های اگزوز، به زیر چراغ‌های اصلی خطر منتقل شده است، ولی در عوض خروجی‌های دوتایی مشبک اگزوز که در پایین‌ترین قسمت و درون خود سپر نصب شده بودند، حالا بیرون از بدنه نصب شده و تنها یک خروجی گردی شکل فسقلی جای آنها را در یک طرف سپر گرفته است.
در زیر هود پاسات فیس لیفت هم به ترتیب یک موتور 1.8 لیتری TSI چهار سیلندر، یک موتور 2 لیتری TDI چهار سیلندر و در آخر هم یک موتور 3.6 لیتری شش سیلندر بنزینی با حداکثر قدرتی 280 اسب بخاری وظیفه تولید نیرو محرکه پاسات را برعهده خواهند گرفت.
در آخر هم فولکس واگن اعلام کرد که خوشبختانه این فیس لیفت را تنها برای بازار آمریکا با قیمتی 22 هزار و 440 دلاری عرضه خواهد کرد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 4 مهر 1394  9:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها