0

بایرامی: محکوم به برد برابر پرسپولیس هستیم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

بایرامی: محکوم به برد برابر پرسپولیس هستیم

مهاجم تراکتورسازی امیدوار است دیدار امروز تیمش برابر پرسپولیس به سه امتیاز بازی برسد و خودشان را در زمین یادگار امام محکوم به این برد می دانند.

در حالی که ساعاتی به دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی باقی مانده است، مهرداد بایرامی درباره شرایط این بازی گفت: بازی سختی در پیش خواهیم داشت. ولی در تبریز محکوم به برد هستیم و باید بگویم پرسپولیس تیم بزرگی است اما ما در تبریز و زمین خودمان محکوم به برد و کسب سه امتیاز هستیم و با این انگیزه به زمین خواهیم رفت.

مهاجم تراکتورسازی در ادامه افزود: تنها خواسته ما امروز از هواداران عزیزمان این است که مثل همیشه در استادیوم حاضر شود و از دقیقه یک تا 90 تیم را تشویق کنند تا با انگیزه برابر حریف ظاهر شویم و انشاالله همه را شاد کنیم.

بایرامی در ادامه درباره نتایج این فصل تراکتورسازی گفت: امسال نتوانستیم آنطور که باید نتیجه بگیریم و تمام تلاش مان را خواهیم کرد که در بازی های آینده بهتر ظاهر شویم. فعلا دو هفته است خوب شده ایم و با کیفیت بازی را خوب کردیم و امروز نیز امیدوارم بازی خوبی همراه با نتیجه را شاهد باشیم.

مهاجم تراکتورسازی در پایان درباره شانس گلزنی اش در بازی امروز گفت: مطمئنا خوشحال می شوم گل بزنم اما هیچ فرقی نمی کند که چه بازیکنی در این بازی موفق به این اتفاق شود و مهمترین چیز در حال حاضر برد تراکتورسازی است.

جمعه 3 مهر 1394  1:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها