0

صبا 1 - سپاهان 0 /سیزده هفته بی شکستی سپاهان به پایان رسید

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

صبا 1 - سپاهان 0 /سیزده هفته بی شکستی سپاهان به پایان رسید

 

اخبار,اخبار ورزشی,نتایج  فو تبال

صبایی ها موفق شدند با گلی که علی محمدی به ثمر رساند سپاهان را بعد از 13 هفته با شکست بدرقه کنند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم‌های فوتبال صبا قم و سپاهان اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، با برتری یک بر صفر شاگردان دایی در قم به پایان رسید.

استادیوم: یادگار امام قم - تماشاگر:3700
داور: پیام حیدری ؛ کمک داوران: حسن یوسفی، حسن انتظاری و کمیل غلامی

صبای قم:
حامد لک، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، محمدامین آرام‌طبع، قاسم دهنوی(سامان آقازمانی54)، فرشید باقری، ابوالفضل ابراهیمی، جلال‌الدین علی‌محمدی(محمدقمی 84)، محمد اوسانی(چاخواشویلی 90) و کریم اسلامی
سرمربی: علی دایی

سپاهان اصفهان:
شهاب گردان، سید هادی عقیلی، عبدالله کرمی، وریا غفوری، حبیب گردانی، رسول نویدکیا(جهان عالیان65)، علی کریمی، فوزیل موسی‌اف، حسین پاپی(میلاد سرلک76)، محمدرضا خلعتبری و مهدی شریفی
سرمربی: حسین فرکی

اخطار:
صبا  - کریم اسلامی(60) - جلال الدین علی محمدی(80)
سپاهان - شریفی(85)

شرح گل:
صبا 1 - سپاهان 0 (دقیقه 6)؛ جلال‌الدین علی‌محمدی: محمد اوسانی بعد از یک استارت خوب از سمت راست زمین با گردان تک به تک شد اما دورازه‌بان سپاهان توپ او را به شکل بدی دفع کرد تا دوباره توپ به مهاجم صبا برسد و این بازیکن با یک پاس به بیرون دقیق به جلال‌الدین علی‌محمدی که مقابل دروازه خالی سپاهان بود صبا را به گل اول رساند.

بهترین بازیکن:
فیلیپه ماچادو مدافع صبا و هاشم بیگ زاده که امروز دفاع راست و گاها هافبک راست تیمش بود نمایش خوب و کم اشتباهی مقابل سپاهان داشتند ؛ همانطور که امیرحسین صادقی هم خوب کار کرد .

اتفاق ویژه:
سپاهان که آخرین بار در هفته بیست و چهارم فصل پیش به صبا باخته و از آن به بعد نباخته بود امروز مغلوب بازی خوب شاگردان دایی شد و روند شکست ناپذیری سپاهان به پایان برسد.

دقایق حساس:
دقیقه 9: توپ ارسالی دهنوی از کرنر را صادقی با یک پرش خوب به سمت دروازه سپاهان زد اما گردان این توپ را دفع کرد تا بعد از یک رفت و برگشت بیک‌زاده در شش قدم به توپ برسد اما این بازیکن با بی‌دقتی توپ را با اختلاف از بالای دروازه سپاهان به بیرون زد.


دقیقه 34: بعد از یک و دو خوب غفوری و خلعتبری توپ به موسی‌اف رسید که شوت پشت محوطه این بازیکن بعد از برخورد به تیرک عمودی دروازه صبا راهی اوت شد.


دقیقه 37: تک به تک نویدکیا و لک را دروازه‌بان صبا با یک پرش خوب در اختیار گرفت.


دقیقه 44: شوت علی‌محمدی از پشت محوطه جریمه سپاهان با اختلاف کمی از بالای دروازه گردان به اوت رفت.


دقیقه 45: خلعتبری بعد از دریبل دو مدافع صبا وارد محوطه جریمه شد اما شوت پای چپ این بازیکن با اختلاف کمی از بالای تیر عمودی دروازه لک راهی اوت شد.
دقیقه 73: شوت خلعتبری را لک در دو مرحله دفع کرد و ماچادو مدافع صبا نیز این کار او را کامل کرد و توپ را به اوت فرستاد.


دقیقه 74: شوت پشت محوطه جهان‌عالیان را لک در اختیار گرفت.
دقیقه 75: پاس اوسانی، اسلامی را در موقعیت خوبی قرار داد که این بازیکن بعد از دریبل مدافع مقابلش با ضربه پای چپ دروازه گردان را تهدید کرد و او با یک سیو خوب توپ را به کرنر فرستاد.


دقیقه ٨٧: وریا غفوری با یک ضربه سر تا آستانه فرو ریختن دروازه خودی پیش رفت اما این توپ عجیب از کنار دروازه سپاهان به کرنر رفت .

حاشیه‌ها:
*محمد قاضی به دلیل مصدومیت در ترکیب صبا قرار نگرفته است. مسعود حق‌جو نیز که به تازگی آسیب دیدگی‌اش برطرف شده جزء بازیکنان صبا نیست و علی دایی به او استراحت داده است.


*رضا حقیقی در دومین دیدار پیاپی در لیست 18 نفره صبا قرار نگرفته است.


*در زمان تمرین پیش از بازی بازیکنان دو تیم علی دایی با جانبازان 8 سال جنگ تحمیلی عکس یادگاری گرفت.


*تماشاگران اصفهانی با 5 دستگاه اتوبوس خود را به ورزشگاه یادگار امام قم رساندند.


*علی دایی در دقیقه 17 به خطایی که در میانه زمین به سود تیمش گرفته نشد اعتراض داشت.


*دقیقه 38 خلعتبری در محوطه جریمه صبا به زمین افتاد و معتقد بود خطای پنالتی روی او صورت گرفته است اما داور دستو به ادامه بازی داد تا این بازیکن و هواداران سپاهان به داور اعتراض کنند.


* علی دایی بعد از اینکه داور آوانتاژ اعلام نکرد و بازی را متوقف کرد اعتراض زیادی به حیدری داور مسابقه داشت که باعث شد بازی یک دقیقه متوقف شود. تماشاگران سپاهان نیز در همین لحظه به سرمربی صبا فحاشی کردند و او را ضد فوتبال خواندند. هواداران صبا نیز که تعدادشان نسبت به بازی‌های گذشته این تیم چشمگیر بوده نیز شعار «تبانی تبانی فوتبال اصفهانی» سر دادند.


* محرم نویدکیا بازیکن غائب سپاهانی‌ها از سوی تماشاگران این تیم تشویق شد.
* دقیقه 49 اوسانی در محوطه جریمه صبا به زمین افتاد اما خطا اعلام نشد؛ در حالی که بازیکنان سپاهان فکر می‌کردند داور پنالتی گرفته است.


* تماشاگران قمی که تعدادشان به طور چشمگیری نسبت به بازی‌های یکی، دو فصل اخیر افزایش یافته است موج مکزیکی در ورزشگاه به راه انداختند.


* در دقایق پایانی بازی تماشاگران سپاهان باز هم محرم نویدکیا را تشویق کردند.


اخبار  ورزشی  -   ورزش سه 

 

پنج شنبه 2 مهر 1394  11:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها