0

واکنش همسر حجازی به اول شدن عابدزاده در نظرسنجی 90/مطمئن بودم ناصر دوم می شود!

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

واکنش همسر حجازی به اول شدن عابدزاده در نظرسنجی 90/مطمئن بودم ناصر دوم می شود!

 

اخبار,اخبار ورزشی , ناصر حجازی

بهناز شفیعی می گوید از اینکه مردم همسرش را به عنوان دومین گلر خوب ایران بعد از انقلاب انتخاب کردند، اصلا ناراحت نیست.

همسر مرحوم ناصر حجازی درباره نظرسنجی دوشنبه شب برنامه 90 برای انتخاب بهترین دروازه ایران بعد از انقلاب می گوید: «از قبل در جريان نظرسنجي اين هفته بودم و مي‌دانستم نام ناصر جزو گزينه‌هاست. عادل فردوسي‌پور همواره نسبت به ناصر حجازي محبت داشته و براي اين برنامه هم نيت او كاملاً خير و به خاطر معرفت و دوست‌داشتنش بود.» در این نظرسنجی نام حجازی در کنار عابدزاده، مهدی رحمتی و میرزاپور قرار گرفته بود.

 

همسر حجازی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردید حجازی اول نشود، پاسخ می دهد: «مطمئن بودم دوم مي‌شود! ناصر از دهه 40 فوتبالش را شروع كرد، دهه 50 اوج فوتبالش بود به طوري كه سال 57 باشگاه منچستريونايتد او را خواست و همراهش به انگليس رفتم و مي‌ديدم كه باشگاه منچستريونايتد براي استخدام او چقدر اصرار داشت اما فدراسيون ايران مجوز لازم را صادر نكرد. بعد از آن هم طرح 27 ساله‌ها را گذاشتند و ناصر در دهه 60 انگيزه بالايي براي بازي نداشت با اين حال در خيلي از مسابقات استقلال عملكرد خوبي داشت اما احمدرضا عابدزاده حدود 18 سال بازي كرد يا رحمتي 15 سال است كه بازي مي‌كند. نمي‌گويم برنامه 90 بيننده مسن ندارد چون خود من از بينندگانش هستم اما فكر مي‌كنم بيش از 90 درصد مخاطبان اين برنامه كمتر از 40 سال سن دارند و اين نسل، بازي ناصر حجازي را نديده اما با درخشش احمدرضا عابدزاده روزهاي خاطره‌انگيز زيادي را تجربه كرده است. با توجه به اين موضوع بسيار خوشحالم كه عابدزاده اول شد. شايد 30 سال ديگر چنين نظرسنجي‌اي بگذارند و نسل بعدي بازي‌هاي عابدزاده و رحمتي را نديده باشند و به گزينه ديگري رأي بدهند.»


او در پاسخ به این سوال که آیا از اول نشدن همسرتان ناراحت شدید، می گوید: «براي چه ناراحت بشوم؟ در مورد عابدزاده و مهدي رحمتي بايد بگويم هم ناصر اين دو نفر را خيلي دوست داشت و هم عابدزاده و رحمتي علاقه زيادي به حجازي داشته و دارند و در همه مناسبت‌ها كنار ما بوده‌اند. يادم هست 16 سال قبل كه ناصر در بيمارستان بستري بود، عابدزاده چگونه به عيادتش آمد و چطور ناصر را غرق بوسه كرد و مشخص بود چقدر به حجازي علاقه‌مند است يا دو سال قبل كه در سالروز تولد ناصر در بهشت زهرا(س) گراميداشت گرفته بوديم عابدزاده يك ساعت بود از آمريكا برگشته بود ايران و با چشماني خواب‌آلود خودش را به مراسم حجازي رساند. احمدرضا عابدزاده همواره به ما لطف داشته و هميشه برايش بهترين‌ها را آرزو مي‌كنم، همين‌طور براي سيدمهدي رحمتي عزيز كه هم دروازه‌باني تراز اول است، هم جواني باشخصيت و بامعرفت.»
 

اخبار ورزشی -خبرآنلاین

 

 

پنج شنبه 2 مهر 1394  12:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها