0

اختصاص 10.5 میلیارد تومان اعتبار جدید به شهرداری بوشهر

 
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

اختصاص 10.5 میلیارد تومان اعتبار جدید به شهرداری بوشهر

معاون استاندار بوشهر خبر داد
اختصاص 10.5 میلیارد تومان اعتبار جدید به شهرداری بوشهر

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: به‌زودی 10.5 میلیارد تومان دیگر به شهرداری بوشهر تخصیص می‌یابد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 10.5 میلیارد تومان اعتبار جدید به شهرداری بوشهر
  •  

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سید محمدحسن باستی در نشست شورای ترافیک استان بوشهر با تأکید بر توجه به تجهیز معابر و جاده‌های استان بوشهر به امکانات لازم برای کاهش تصادفات اظهار داشت: با توجه به نقش مهم تجهیز شدن معابر، خیابان‌ها و جاده‌ها به امکانات لازم باید درراستای کاهش تصادفات که با جان و مال مردم ارتباط دارد برنامه‌ریزی شود.

وی بیان داشت: بر اساس تصمیمات شورای ترافیک و کمیسیون ماده 5 استان بوشهر، هیچ‌گونه کاربری درمانی در خیابان امام خمینی(ره) بوشهر صادر نمی‌شود.

باستی تصریح کرد: تصمیمات شورای ترافیک اگر اجرایی و عملیاتی می‌شود باید در کاهش تصادفات نقش داشته باشد که این مهم دستاوردی ارزشمند و مؤثر است.

معاون استاندار بوشهر تأکید کرد: مصوبات شورای ترافیک باید منجر به تصمیم‌سازی خوب در کاهش تلفات و سوانح شود.

باستی با تأکید بر توجه به توسعه پارکینگ‌ها در خیابان‌های شهر بوشهر افزود: ایجاد و توسعه پارکینگ که معضل اصلی در حوزه ترافیک شهر بوشهر است باید در دستور کار قرار بگیرد و چاره‌اندیشی شود.

وی با اشاره به اینکه خیابان امام خمینی(ره) شهر بوشهر از پرترافیک‌ترین خیابان‌های این شهر است افزود: یکی از عوامل مهم ترافیک در این خیابان وجود مجتمع‌های درمانی در بخش‌های گوناگون است که بر اساس تصمیمات شورای ترافیک و کمیسیون ماده 5 استان بوشهر، هیچ‌گونه کاربری درمانی در این خیابان صادر نمی‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به نقش شهرداری‌ها در اجرای طرح‌های ترافیکی افزود: یکی از محل‌های اعتباری شهرداری بوشهر عوارض آلایندگی است که در این راستا در ماه گذشته 19 میلیارد تومان به شهرداری بوشهر پرداخت شد.

باستی، بابیان اینکه به‌زودی 10.5 میلیارد تومان دیگر به شهرداری بوشهر تخصیص می‌یابد تصریح کرد: سال گذشته از محل اعتبارات عوارض آلایندگی 76 میلیارد تومان به شهرداری بوشهر پرداخت شد که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال 100 میلیارد تومان از این محل در اختیار شهرداری بوشهر قرار بگیرد.

وی با اشاره به تکمیل محور بزرگراهی گناوه به دیلم بیان کرد: برای تکمیل محور بزرگراهی گناوه به دیلم که یکی از مسیرهای پرخطر در استان بوشهر است امسال 70 میلیارد تومان تخصیص‌یافته است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به ایمن شدن مسیرهای پر خطر استان بوشهر خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود در نیمه دوم امسال مسیرهای خطرآفرین استان بوشهر ایمن شود.

 باستی بر توجه به ایمن شدن مسیر دانش آموزان استان بوشهر تأکید کرد و گفت: خط‌کشی خیابان‌ها و عابر پیاده که نقش مهمی در ایمن‌تر شدن مسیر تردد  دانش‌آموزان دارد باید در دستور کار شهرداران و راهنمایی و رانندگی قرار بگیرد.

انتهای پیام/2255/س40/پ3003

چهارشنبه 1 مهر 1394  12:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها