0

تارتار ششمین سرمربی پرسپولیسی لیگ‌برتر

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

تارتار ششمین سرمربی پرسپولیسی لیگ‌برتر

با حضور مهدی تارتار در راه آهن تعداد مربیان پرسپولیسی لیگ به عدد 6 رسید. 4 تا بیشتر از سرمربی های استقلالی که فقط دو نفر هستند. پرویز مظلومی و علیرضا منصوریان.

بعد از اخراج فرهاد کاظمی از سرمربیگری راه آهن، مهدی تارتار جانشین او شد تا تعداد سرمربی های پرسپولیسی لیگ به عدد 6 برسد. به جز تارتار، یحیی گل محمدی ( ذوب ؟آهن )، حمید استیلی ( ملوان )، علی دایی ( صبا )، حسین فرکی ( سپاهان ) و برانکو ایوانکوویچ ( پرسپولیس ) ، مربی های پرسپولیسی هستند که در لیگ برتر مشغول فعالیتند. شاید تعجب کنید اما فرکی که این روزها سرمربی سپاهان است اوائل انقلاب برای حدود شش ماه در پرسپولیس بازی کرد و مهاجم نوک این تیم بود.
در طرف مقابل فقط دو سرمربی استقلالی در لیگ برتر مشغول به کارند. پرویز مظلومی در استقلال و علیرضا منصوریان در نفت تهران.
در تعداد دستیارها هم پرسپولیس جلوتر از استقلال قرار دارد. داود فنایی ( ذوب آهن ) ، پایان رافت ( ملوان )، حمید مطهری ( سایپا ) ، عباس آقایی ( گسترش فولاد ) ، رضا شاهرودی ( راه آهن ) ، وحید قلیچ ( راه آهن ) و مرتضی کرمانی مقدم ( راه آهن ) هفت دستیاری هستند که از جمع پرسپولیسی ها در لیگ برتر حضور دارند.
در طرف مقابل 5 دستیار استقلالی در لیگ برتر مربیگری می کنند. محمدرضا مهرانپور ( صبا ) ابراهیم تهامی ( استقلال اهواز ) محمد خرمگاه ( نفت تهران ) علی چینی ( نفت تهران ) و بهزاد غلامپور ( صبا ) 5 مربی استقلالی هستند که در لیگ برتر فعالیت می کنند.
ابراهیم تهامی را به دلیل حضوری کوتاه مدت به عنوان بازیکن قرضی در ترکیب استقلال تهران در جمع مربی های استقلالی لیگ قرار دادیم. ضمن اینکه محمدرضا مهدوی هم می تواند در هر دو لیست قرار بگیرد. مربی این روزهای راه آهن هم در استقلال بازی کرده و هم پرسپولیس که در این زمینه و میان مربیان یک استثنا محسوب می شود.

سه شنبه 31 شهریور 1394  9:56 PM
تشکرات از این پست
amirali123
دسترسی سریع به انجمن ها