0

مراسم تکریم و تجلیل از اسطوره های ایثار و پایداری در بندر امیرآباد نکا

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مراسم تکریم و تجلیل از اسطوره های ایثار و پایداری در بندر امیرآباد نکا

مراسم تکریم و تجلیل از اسطوره های ایثار و پایداری در بندر امیرآباد نکا


مراسم تکریم و تجلیل از اسطوره های ایثار و پایداری دوران هشت سال دفاع مقدس، با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و جانبازان قطع نخاعی استان در بندر امیر آباد برگزارشد.
مراسم تکریم و تجلیل از اسطوره های ایثار و پایداری در بندر امیرآباد نکا

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از ساری  به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، به مناسبت  هفته دفاع مقدس مراسم تکریم و تجلیل از اسطوره های ایثار و پایداری دوران هشت سال دفاع مقدس، با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران  و جانبازان قطع نخاعی استان در بندر امیر آباد نکا برگزارشد.

علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران طی سخنانی با بیان اینکه جانبازان مظهر پاکی و صداقت هستند افزود: همانطوری که جانبازان سرافراز در هشت سال دفاع مقدس فداکارانه از حیثیت و مملکت ما دفاع کردند امروز نیز بعنوان پرچمداران واقعی و حقیقی نظام و حافظان انقلاب اسلامی بشمار می روند.

وی دیدار صمیمی مقام معظم رهبری با جانبازان عزیز را تجدید بیعت اسوه های مقاومت با ولایت برشمرد و گفت:جانبازان سرافرازدر دوران جنگ از امام راحل پیروی می کردند و امروز از منویات خلف شایسته اش حضرت آیت اله العظمی خامنه ای مد ظله العالی تبعیت می کنند.

یونسی اظهارداشت:هشت سال دفاع مقدس ، ائمه اطهار(س) و عشق به ولایت، انسانهای شایسته ای چون شما را پرورش داده تا آخرین نفس برای احیای دین و ارزش های اسلامی با دشمن مبارزه کنید.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به ایتکه جانبازان انسانهای با فضیلتی هستند افزود:شما مظهر جوانمردی و خداپرستی هستید به همین علت،نام نیک شما برای همیشه درتاریخ باقی خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه امروز کشورهای جهان بویژه استکبار جهانی به قدرت ایران پی بردند گفت:آنچه موجب عظمت و اقتدار ایران اسلامی در جهان گردیده به پشتوانه خون پاک شهدا و مجاهدت و فداکاری ایثارگران بویژه جانبازان و آزادگان عزیز است.

یونسی در پایان از رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و پیگیری مشکلات آنان قدردانی کرد.

در این مراسم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر(ع) و هفته دفاع مقدس طی سخنانی گفت:هفته دفاع مقدس ،گرامیداشت یاد و خاطره جانفشانی شهدا، پایمردی جانبازان و مقاومت آزادگان در هشت سال دفاع مقدس است.

رضایی گفت: جانبازان هم در زمان جنگ و هم بعد از جنگ همواره رهرو راه شهیدان ، ولایت و حامیان نظام و انقلاب بوده و هستند و این مهم را در تمامی عرصه ها به اثبات رساندند.

در این مراسم جانباز 70 درصد کلبادی نژاد به نمایندگی سایر جانبازان، ضمن تشکر ازحضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، طی سخنانی گفت: هشت سال دفاع مقدس برای جوانان بازخوانی شود و جوانان را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا کنیم و به فرامین مقام معظم رهبری گوش فرا دهیم.

انتهای پیام/

 

سه شنبه 31 شهریور 1394  3:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها