0

برانکو: باید برای 15 نفر برنامه ریزی کنیم

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

برانکو: باید برای 15 نفر برنامه ریزی کنیم

سرمربی پرسپولیسی ها می گوید قبل از هر بازی باید برای پانزده نفر برنامه ریزی کنند نه یازده نفر!

برانکو ایوانکوویچ پس ازپایان بازی تیمش در مقابل ملوان به اعتراض به نحوه قضاوت البرز حاجی پور، داور بازی پرداخت.
 

در هر بازی برای 15 نفر برنامه ریزی می‌ کنیم

الان در رختکن رئیسم به من گفت که در هر بازی باید برای 15 نفر برنامه ریزی کنیم. منظور من تیم داوری است چرا که در هر بازی باید با اشتباهات آنها در زمین بازی مبارزه کنیم.


کارت های ما بی مورد بود

امروز داور خیلی راحت به بازیکنان ما کارت داد در حالی که فکر می‌ کنم بازیکنان آنها فقط یک کارت گرفتند که می‌ توانست تعداد کارهایشان خیلی بیشتر باشد. یکی به من بگوید سوشا برای چه کارت گرفت. داور چهارم به داور بازی اشاره کرد و او هم خیلی راحت به دروازه‌بان تیم ما کارت نشان داد یا دو کارت مهدی طارمی کاملا روی اتفاقات بود.4 بازی داوری به ضرر ما بوده است

اگر شما 6 بازی ما را دیده باشید، متوجه می‌ شوید که در 4 بازی داوری ها به ضرر ما بوده است. من باز هم این سوال را دارم که داور چرا برای ما این همه خطا گرفت. گاهی فکر می‌ کنم شاید این مسائل اتفاقی نباشد.


مسلمان روز به روز بهتر می‌ شود

همانطور که من قبلا هم گفته ام دوست ندارم در مورد یک بازیکن خاص صحبت کنم. مسلمان بسیار بهتر از گذشته تمرین می‌ کند و روز به روز شرایطش بهتر می‌ شود حتی او در این بازی بسیار بهتر از بازی با پیکان بازی کرد و مطمئنا روز به روز بهتر می‌ شود.


سعی می‌ کنیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم

از شما تشکر می‌ کنم که به تمرینات ما توجه می‌ کنید. ما سخت تمرین می‌ کنیم و تلاش می‌ کنیم که در تمرینات ضعف گلزنی تیم مان را برطرف کنیم ولی متاسفانه گاهی اوقات این ضعف ها ذاتی است.

یک شنبه 29 شهریور 1394  10:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها