0

کاسیاس: در مقطعی با رونالدو مشکل داشتم

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

کاسیاس: در مقطعی با رونالدو مشکل داشتم

ایکر کاسیاس در یک مصاحبه اختصاصی فاش ساخت که در مقطعی با کریستیانو رونالدو مشکل داشته اما خیلی زود با یکدیگر به تفاهم رسیده اند.

 
ایکر کاسیاس و رونالدو، به مدت 6 فصل با یکدیگر در رئال مادرید همبازی بودند اما کاسیاس این تابستان تصمیم گرفت پس از 17 سال رئال مادرید را ترک و به پورتو بپیوندد. مشکلات او با برخی هواداران رئال مادرید، در این تصمیم گیری بی تاثیر نبود. 

کاسیاس در مصاحبه با ال موندو پاپل، در مورد روابطش با رونالدو گفت:" رونالدو یک شخصیت بسیار ارزشمند است. او رفتار خاص خود را دارد و هرگز رابطه ما خراب نشد. البته در مقطعی به مشکل خوردیم ولی خیلی زود آن را حل کرده و به تفاهم رسیدیم. تقریبا می توانم بگویم که رابطه من و رونالدو در تمام این 6 سال، فوق العاده خوب بود." 


کاسیاس در مورد توهین های هواداران رئال به خودش گفت:" برای من مهم نبود که چه الفاظی به من نسبت می دادند؛ خائن، آشغال، بازیکن اضافی و..... من همیشه هدفم کمک به رئال مادرید بود و تنها روی بازی خودم تمرکز می کردم. خیلی ها منتظرند من در مورد سه سال اخیر و رفتار برخی هواداران صحبت کنم اما وقتی این همه مدت حرفی نزدم، چرا حالا که از رئال دورم این کار را انجام دهم؟"
یک شنبه 29 شهریور 1394  4:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها