0

تاثير "جنگ ستارگان" بر اقتصاد انگليس

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

تاثير "جنگ ستارگان" بر اقتصاد انگليس

فیلم‌های جنگ ستارگان می‌توانند اقتصاد انگليس را تا150 میلیون پوند تقویت کنند.

تاثير "جنگ ستارگان" بر اقتصاد انگليس

فیلم جدید «جنگ ستارگان» در پاینوود استودیوز در باکینگهام‌شایر ساخته شده و در دوره‌ای که ماه نوامبر پارسال به پایان رسید، تعداد مستقیم دست اندرکاران در اين پروژه به 258 نفر می‌رسید.
با استناد به حساب‌های دفتری، تهیه فیلم بعدی «جنگ ستارگان» تاثیری 150 میلیون پوندی روی اقتصاد بریتانیا خواهد داشت. «جنگ ستارگان: اپیزود 7 - نیرو بیدار می‌شود» ماه دسامبر در بریتانیا اکران خواهد شد. با وجود اینکه با پیش‌نمایش فیلم حدود سه ماه فاصله داریم، تبلیغ برای آن از همین الان شروع شده و کمپانی دیزنی که فیلم را ساخته همچنین خبر از خط تولیدی جدید اسباب‌بازی‌ها و محصولات مرتبط فیلم را هم داده است.
دومین تریلر فیلم «نیرو بیدار می‌شود» وقتی در ماه آوریل اکران شد طی یک روز بیش از 30 میلیون بار در یوتیوب دیده شد و به این ترتیب به پربازدیدترین تریلر یک فیلم در یک بازه زمانی 24 ساعته شد. وجود کارمندان خوب صحنه یکی از دلایل کلیدی فیلمبرداری این فیلم در بریتانیا بود. این فیلم در پاینوود استودیوز در باکینگهام‌شایر ساخته شده و در دوره‌ای که پايانش ماه نوامبر پارسال بود، تعداد مستقیم دست اندرکاران آن به 258 نفر می‌رسید. در مجموع به اين‌ افراد 11.2 میلیون پوند دستمزد پرداخت شد که این میزان هم در بهای نهایی فیلم که 147.6 میلیون پوند آب خورد، تاثیر داشت. در حساب‌های دفتری ذکر شده که «در پایان این دوره، هزینه تخمینی نهایی در محدوده بودجه بود».
هزینه‌های ساخت فیلم علاوه بر پرداخت حقوق کارمندان شامل استخدام وسایل، سفر و پرداخت هزینه استودیوهای بریتانیا برای فیلمبرداری نیز می‌شوند که تمام این‌ها برای صدها ساکن بریتانیا کار ایجاد کردند. دو فیلم دیگر از مجموعه «جنگ ستارگان» هم قرار است در بریتانیا فیلمبرداری شوند. یکی از آن‌ها ادامه فیلم «نیرو بیدار می‌شود» و دیگری هم یکی از اسپین‌آف‌های این مجموعه است.

منبع:بانی فیلم

 

یک شنبه 29 شهریور 1394  4:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها