0

پيام تسليت رهبر معظم انقلاب در پي درگذشت پدر شهيدان جهان آرا

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پيام تسليت رهبر معظم انقلاب در پي درگذشت پدر شهيدان جهان آرا

 
 

رهبر معظم انقلاب اسلامي، در پي درگذشت مرحوم حاج سيد هدايت ا... جهان آرا پدر شهيدان جهان آرا پيام تسليت صادر کردند.به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت ا...العظمي خامنه اي، متن پيام تسليت رهبر معظم انقلاب اسلامي بدين شرح است:

"بسم ا... الرحمن الرحيم

درگذشت مرحوم مغفور آقاي حاج سيد هدايت ا... جهان آرا، مرد مؤمن غيور و صبور، و پدر سه شهيد سرافراز را به خانواده گرامي و دوستان و وابستگان ايشان و به همه مردم عزيز خرمشهر تسليت عرض مي کنم. اين انسان خدوم و پرتلاش که فرزند نامدارش محمد جهان آرا در شمار ستارگان درخشان دفاع مقدس است، با صبر و ايمان عميق و روحيه تلاشگر خود، يادهاي گرامي و فراموش نشدني از خود به جاي گذاشته است، رحمت خدا بر او.

سيد علي خامنه اي

28 شهريور 94" 

در خور اشاره است هدايت ا... جهان آرا پس از شهادت سه پسرش، يکي از راويان جنگ بود که صبح پنج شنبه دار فاني را وداع گفت و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.شهيد محمد جهان آرا يکي از فرزندان مرحوم هدايت ا... جهان آراست که در زمان جنگ تحميلي فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي خرمشهر بود و در مهر سال 1360 به همراه چهار نفر از فرماندهان بزرگ ارتش و سپاه در سانحه هوايي به فيض شهادت نايل آمد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 29 شهریور 1394  8:23 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها