0

Star Fox Zero تا سال ۲۰۱۶ تاخیر خورد | انتظار برای طرفداران نینتندو

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Star Fox Zero تا سال ۲۰۱۶ تاخیر خورد | انتظار برای طرفداران نینتندو

اینطور که به‌نظر می‌رسد شرکت Nintendo قصد انتشار جهانی بازی Star Fox Zero را در سال ۲۰۱۵ میلادی ندارد و آن را به سال ۲۰۱۶ موکول کرده است. اگر از طرفداران این شرکت (یعنی نینتندو) و بازی‌هایش باشید مطمئنا از شنیدن این خبر ناراحت شده اید. پس اگر از طرفداران این بازی هستید با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا بتوانید دلیل این کار را نیز بفهمید.

این‌ها سخنانی است که توسط طراح بازی آقای Shigeru Miyamoto گفته شده است:

اگرچه ما فکر می‌کردیم که پروژه ساخت بازی به‌خوبی پیش می‌رود، ولی حال به این نتیجه رسیده‌ایم که ساخت مکان‌هایی بزرگ که موردنیاز بازیکنان باشد، آن هم برای اکتشافات بی‌سابقه در دو صفحه مختلف به این زودی امکان پذیر نیست. بهتر کردن میان‌پرده‌های بازی و طراحی مراحل آن هم (Level Designs) از دلایل تاخیر بازی بود.

ایشان افزودند:

البته این را نیز باید بگویم که بازی از نظر فنی و تکنیکی، به آن مرحله از از ساخت رسیده بود تا در تعطیلات پایانی سال، انتشار یابد ولی ما خواستیم تا کمی بیشتر برروی بازی کار کنیم بلکه بازیکنان بتوانند بهتر سبک جدیدی را که برای بازی کردن طراحی کرده‌ایم درک کنند و از آن، بیشترین لذت ممکن را ببرند.

همانطور که از صحبت‌های آقای Shigeru Miyamoto معلوم است، بازی Star Fox Zero تاخیر خورده است و (طبق متن همین مصاحبه) در نیمه اول سال ۲۰۱۶ انتشار می‌یابد.

این عنوان در E3 جزو بازی‌هایی قرار گرفت که معرفیشان برای همگان یک سورپرایز محسوب می‌شد و زمان انتشار رسمی بازی نوامبر سال جاری بود، ولی حال بازیکنان کنسول‌های نسل‌هشتمی نینتندو یعنی Wii U  و ۳DS باید حداقل ۳ ماه دیگر انتظار بکشند.

جمعه 27 شهریور 1394  9:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها