0

ما هماني را مي خواهيم كه شما مي خواهيد...! اظهارات اين مقامات سابق جمهوري خواه به

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

ما هماني را مي خواهيم كه شما مي خواهيد...! اظهارات اين مقامات سابق جمهوري خواه به

 

ما هماني را مي خواهيم كه شما مي خواهيد...!

اظهارات اين مقامات سابق جمهوري خواه به همراه «سارا پيلن»، نامزد آن در انتخابات گذشته رياست جمهوري اين كشور، در حمايت از سازمان منافقين، در حالي است كه در آمريكا برخي از افراد روشن بين، به راحتي به تروريست بودن اين گروهك اذعان مي كنند و مدعي اند نه تنها اين سازمان در كشتن مردم ايران نقش داشته، بلكه در كشتن آمريكايي ها در همكاري با رژيم صدام حسين نيز نقشي اساسي بازی كرده اند.
سرويس بين الملل ـ سران حزب جمهوري خواه آمريكا با سفر به پاريس در نشستي كه از سوی سازمان منافقين سازماندهي شده بود، شركت جستند و با اين سازمان منحله به تشريك مساعي پرداختند.

به گزارش «تابناك» و به نقل از یک منبع آگاه، از جمله مهمترين اين افراد، مي توان به  «جولياني» شهردار سابق نيويورك و همچنين مشاور سابق امنيت داخلي آمریکا اشاره كرد.

«جولياني» در اين نشست، خطاب به منافقين گفته است: «گنجاندن نام سازمان شما در ليست گروه هاي تروريستي توسط دولت آمريكا در واقع يك ننگ به شمار مي آيد.»

بر پایه این گزارش، وي همچنين افزوده است: آمريكا نه تنها بايد بخواهد كه در طرف شما باشد، بلكه بايد مشتاقانه از حضور شما در كنار خوش استقبال كند، چرا كه ما آنچه را مي خواهيم كه شما مي خواهيد و ما با هم نقاط اشتراك بسیاري داريم. 

در ادامه اين ديدار «جيم ماسكي»، دادستان سابق آمريكا نيز اعلام كرده است: متأسفانه، بايد بگويم نام سازمان شما به اين خاطر در ليست گروه هاي تروريستي قرار گرفته اید، تا شايد كمكي به بهبود روابط ايران و آمريكا كند؛ اقدامي كه در زمان «كلينتون» انجام شد و در زمان «بوش» نيز به همين دليل نادرست نيز ادامه يافت.

اظهارات اين مقامات سابق جمهوري خواه به همراه «سارا پيلن»، نامزد آن در انتخابات گذشته رياست جمهوري اين كشور، در حمايت از سازمان منافقين، در حالي است كه در آمريكا، برخي افراد روشن بين، به راحتي به تروريست بودن اين گروهك اذعان مي كنند و مدعي اند، نه تنها اين سازمان در كشتن مردم ايران نقش داشته، بلكه در كشتن آمريكايي ها در همكاري با رژيم صدام حسين نيز نقشي اساسي بازی كرده اند.

در واقع، آنچه به خوبي دیده می شود، انجام يك بازي سياسي از سوي دولت هاي آمريكايي با مفاهيم حقوق بشري از يك سو و افراد فريب خورده از كشورهاي گوناگون، از سوي ديگر است؛ بدين ترتيب كه آمريكاييان، مفاهيمي چون حقوق بشر را تا هنگامي كه بتوانند منافع خود را بر پایه آن تأمين كنند، محترم مي شمارند و در غير اين صورت، اين مفاهيم را به كلي ناديده مي گيرند. 

درباره افراد فريب خورده از ملیت هاي گوناگون نيز كه عليه وطن اجدادي شان، مي جنگند نيز همين گونه است. زماني آنان را وجه المصالحه و زماني از آن حمايت مي كنند تا به اهداف ترسيمي خود برسند و در اين ميان، بازنده چنين افرادي هستند كه هويت و وطن خويش را به بيگانگاني معامله گر مي فروشند.   


شنبه 4 دی 1389  9:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها