0

آخرین یارانه تابستانی به روزهای آخر کشید

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

آخرین یارانه تابستانی به روزهای آخر کشید

آخرین یارانه تابستانی به روزهای آخر کشید

 

n00004390-b.jpg آخرین یارانه نقدی تابستان شنبه -28 شهریور ماه - به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا، واریز پنجاه و پنجمین مرحله از یارانه های نقدی به روزهای آخر شهریور ماه موکول شده است و بیست و هشتم ماه در ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. این در حالی است که به طور معمول یارانه‌های نقدی در بیست و دوم هر ماه واریزی می‌شد اما از ابتدای امسال و با شروع حذف یارانه‌بگیران پردرآمد، نظم واریز نیز تا حدودی مختل شده و یارانه نقدی در هر ماه با تاخیری یکی - دو روزه نسبت به ماه قبل پرداخت می شود.

 

یارانه شهریور در حالی تا چند روز آینده به ازای هز نفر 45 هزار و 500 تومان واریز می شود که در آخرین اطلاع‌رسانی دولت، حدود دو میلیون نفر تا پایان مرداد ماه از بین یارانه‌بگیران حذف شده‌اند و با توجه به اینکه پیش‌تر حدود 76 میلیون نفر در یارانه دریافت می‌کردند این تعداد در شهریور به حدود 74 میلیون نفر کاهش خواهد یافت.

 

غربالگری یارانه بگیران بر اساس تکلیف قانون بودجه انجام می شود ولی با این حال شرایط برای اعلام اعتراض نسبت به حذف یارانه با راه‌اندازی سامانه yaraneh10.ir وجود دارد و معترضان می توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به دریافت اطلاعات از دلایل حذف و همچنین ثبت درخواست بررسی برای بازگرداندن به لیست اقدام کنند.

 

طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا کنون بیش از 16 هزار نفر از حذف شدگان بعد از انجام بررسی ها و تشخیص برای صلاحیت دریافت یارانه نقدی، مجدد به جمع یارانه بگیران اضافه شده اند.

 

متقاضیان حذف شده تنها دو ماه پس از قطع یارانه فرصت دارند به سامانهyaraneh10.ir مراجعه کنند، در غیر این صورت درخواست آنها ثبت نخواهد شد.

 

منبع: ایسنا

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

چهارشنبه 25 شهریور 1394  10:46 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها