0

پایان 60 روز زندگی مخفیانه مرد جنایتکار

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

پایان 60 روز زندگی مخفیانه مرد جنایتکار

مردی که پسرعموی خود و معلمی را به‌خاطر اختلاف مالی در خرم‌آباد با شلیک گلوله از پای درآورده بود، پس از 60 روز زندگی مخفیانه در کرج به دام افتاد.

به گزارش جام جم، ساعت 9 و 30 دقیقه بیست و چهارم تیر امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان خرم آباد تماس گرفت و از کشف جسد دو مرد در جاده منتهی به منطقه قلعه سنگی این شهر خبر داد. ماموران با اعزام به محل حادثه با جسد غرق در خون دو مرد در کنار جاده روبه رو شده و در بررسی ها متوجه شدند آنها با شلیک سلاح کلاشینکف به قتل رسیده اند.

تحقیقات محلی نشان داد، یکی از مقتولان به نام محمد 42 ساله معلم بوده و دیگری یکی از دوستان او به نام نجف علی 38 ساله است.

در این مرحله و با تحقیق از خانواده مقتولان حادثه مشخص شد آنها به سعید که پسرعموی نجف علی ـ یکی از مقتولان ـ بوده، مشکوک هستند. او با قربانیان اختلاف مالی داشت. ساعت 8 صبح روزحادثه سعید همراه مرد دیگری مقابل خانه مقتولان رفته و چهار نفری با یک دستگاه خودروی پژوی نقره ای به محلی نامشخص رفته بودند.

با به دست آمدن این اطلاعات و تحقیقات محلی، ماموران با شناسایی خانه این دو متهم به آنجا اعزام شدند، اما مشخص شد آنها آنجا را ترک کرده اند. جستجوی پلیس برای دستگیری قاتل فراری و همدستش ادامه داشت تا این که با گذشت 60 روز از وقوع این جنایت، کارآگاهان جنایی ردی از سعید در شهرستان کرج در استان البرز به دست آورده و شنبه بیست و یکم شهریور با هماهنگی قضایی او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ قدرت الله دالوند، رئیس پلیس آگاهی استان لرستان در این باره گفت: متهم به قتل در بازجویی های اولیه اعتراف کرده به خاطر اختلاف مالی با این دو مرد که یکی از آنها اقوامش بوده درگیر شده و آنها را با شلیک گلوله کشته است . در روز حادثه نیز مردی که با او همراه بوده در قتل ها نقشی نداشته است و فقط به عنوان راننده او، مقتولان را به محل جنایت منتقل کرده و خبر نداشته که متهم قصد جنایت دارد.

تحقیقات برای دستگیری دومین متهم توسط ماموران پلیس آگاهی ادامه دارد.

 

اخبار حوادث -  جام جم دوشنبه 23 شهریور 1394  5:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها