0

گوش مظلومی بدهکار تهدید کمالوند نیست

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

گوش مظلومی بدهکار تهدید کمالوند نیست

سرمربی گسترش فولاد بارها اعلام کرده است که در صورتی که باشگاه استقلال به پروپجیچ بازی بدهد، از این باشگاه شکایت خواهد کرد اما وقتی مظلومی در بازی با شهرداری سمنان به این بازیکن بازی می دهد، معنی اش این است که گوشش بدهکار این تهدیدها نیست.

با وجود این که کارت بازی پروپجیچ مدتی است که صادر شده و او در بازی با استقلال اهواز و ذوب آهن در لیگ و شهرداری سمنان در جام حذفی به میدان رفته است، با این حال هنوز هم ابهام های زیادی در مورد بازی دادن به این بازیکن کروات وجود دارد. در این مدت هم باشگاه استقلال دفاع تمام قدی از بازی دادن به پروپجیچ کرده است و این نشان می دهد آنها حضور پروپجیچ در استقلال را کاملا قانونی می دانند.

پروپجیچ در بازی با شهرداری سمنان پایش به گلزنی باز شد و حالا مظلومی می تواند حساب ویژه ای روی بازیکن تیمش باز کند اما همچنان عده ای حضور این بازیکن در زمین را ریسک می دانند. البته مظلومی در پست او سجاد شهباززاده آماده را هم دارد و در صورتی که بخواهد به طور همزمان به این 2 بازیکن بازی بدهد، شهباززاده باید از دروازه دورتر بازی کند که این پست، پست دلخواه او نیست. شهباززاده در 2 بازی که در این فصل برای استقلال بازی کرده است، 4 کل زده و بهترین عملکرد را داشته است.

دوشنبه 23 شهریور 1394  3:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها