0

کشتی‌گیر ایرانی از آمریکا بازمی‌گردد

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10952
محل سکونت : خراسان رضوی

کشتی‌گیر ایرانی از آمریکا بازمی‌گردد

 

کشتی‌گیر ایرانی از آمریکا بازمی‌گردد

 

 دبیر فدارسیون کشتی کشورمان اخبار جدیدی را در مورد محسن حاجی‌پور کشتی‌گیر فرنگی‌کاری که در آمریکا ناپدید شده بود، ارائه داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، محسن حاجی‌پور فرنگی‌کار وزن 59 کیلوگرم کشورمان که به عنوان کشتی‌گیر ذخیره راهی رقابت‌های جهانی 2015 در لاس وگاس آمریکا شده بود، پس از بازگشت اعضای تیم ملی فرنگی که بامداد روز یکشنبه (22 شهریورماه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شدند، به همراه سایرین بازنگشت. گفته می‌شود او پس از ترک لاس وگاس در شهر لس‌آنجلس از اعضای تیم جدا شده و هنوز خبر چندان قطعی در مورد وضعیت او در دست نیست.

بر همین اساس حمید بنی‌تمیم دبیر فدراسیون کشتی اظهار کرد: محسن حاجی‌پور بدون هماهنگی و اطلاع تصمیم گرفته چند روزی در کشور آمریکا بماند که این موضوع از نظر فدارسیون کشتی کار کاملاً غیر منطقی و غلطی است اما با اطلاعاتی که هم‌اکنون ما در اختیار داریم، قرار است او به همراه تیم آزاد راهی ایران شود.

بنی‌تمیم اضافه کرد: از دوستان عزیز خواهش می‌کنم از هرگونه پیش‌داوری و اظهارنظرهای بی‌اساس پرهیز کنند و اجازه دهند هر زمان اتفاقی رخ داد، آن را تحلیل کنند. مطمئن باشید فدراسیون کشتی به عنوان یک مرجع که همواره در امر شفاف‌سازی و تشریح حقایق صاحب‌قدم بوده، در مورد مسائل پیش‌آمده نیز اگر موردی باشد به صورت رسمی اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

در پایان رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی که در لاس وگاس آمریکا برگزار شد، روسیه با یک طلا، 4 برنز و 45 امتیاز قهرمان شد. آذربایجان با کسب یک مدال طلا، یک نقره، یک برنز و 39 امتیاز به مقام دوم رسید. اوکراین با یک مدال طلا، یک نقره، 2 برنز و 35 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد. ایران هم با نقره رضایی و 2 برنز قادریان و اخلاقی به همراه پنجمی عبدولی با 31 امتیاز چهارم شد.

ایران همچنین در وزن‌های 98، 85 و 75 کیلوگرم سه سهمیه المپیک گرفت و برای تصاحب سه سهمیه باقی‌مانده، ملی‌پوشان باید به مسابقات گزینشی بروند. در مجموع در این رقابت‌ها در شش وزن المپیکی (به جز اوزان 71 و 80 کیلوگرم) 36 نفر سهمیه المپیک را بدست آوردند که روسیه و آذربایجان در چهار وزن سهمیه المپیک را کسب کردند و ایران و اوکراین در سه وزن به این مهم دست یافتند.

دوشنبه 23 شهریور 1394  12:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها