0

ناگفته هاي سردار فضلي از وقايع 18 تير 78

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

ناگفته هاي سردار فضلي از وقايع 18 تير 78

جانشين سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به اين که در سال 78 به کمک علي لاريجاني مدتي پيش از حادثه کوي دانشگاه متوجه وقوع فتنه ۷۸ شديم گفت: رئيس سازمان صدا و سيماي وقت در سفري که به اروپا داشت از صحبت‌ها، حرف‌ها و رفتار مسئولان کشورهاي اروپايي برداشت‌هايي کرده بود که باعث شد ما از فتنه مطلع شويم. به گزارش نسيم سردار علي فضلي در دومين دوره آموزش خبرنگاري خبرگزاري بسيج، با اشاره به اينکه لاريجاني اشاره داشت که در فرانسه و برخي از کشورها مي‌گويند "يک حادثه اي در راه است" اظهارداشت:حادثه کوي دانشگاه با برنامه ريزي دقيق از مدت ها پيش طراحي شده بود.

وي تصريح کرد: منشاء اين فتنه نفوذي هاي غربي در دولت وقت بودند که يکي از کارهايشان اين بود که از ورود سپاه به صحنه جلوگيري مي‌کردند.سردار فضلي با بيان اينکه همان شب حادثه با تغيير پوشش به کوي دانشگاه رفتم و ديدم که از سمت دانشجويان باران سنگ و فحاشي است که به طرف نيروهاي امنيتي روانه شده است و اين کار نيروهاي انتظامي را به عکس العمل وا مي داشت گفت: در اين ميان يک مسئول دولتي که مسئوليتي امنيتي نيز داشت به فرمانده ناجا مي گفت " شما حمله کنيد به معترضين" و ساعتي بعد ما از شبکه اطلاعاتي خود فهميديم که اين شخص به ميان دانشجويان رفته و آن ها را تشويق مي کند که "شما هم بزنيد".وي با اشاره به اينکه وزير دفاع وقت شب حادثه با من تماس گرفت و درخواست جلسه اضطراري کرد، يادآورشد: در جلسه اي که با شمخاني داشتم گفت که "از 24 وزير دولت 23 وزير براي عزل فرمانده نيروي انتظامي به دليل اتفاقات کوي دانشگاه فشار مي آورند و تنها من در حال مقاومت هستم".

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 23 شهریور 1394  8:04 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060
دسترسی سریع به انجمن ها