0

کنسرت "روزشمار عاشقی" ویژه دفاع مقدس در یزد به روی صحنه می‌رود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

کنسرت "روزشمار عاشقی" ویژه دفاع مقدس در یزد به روی صحنه می‌رود

کنسرت "روزشمار عاشقی" ویژه دفاع مقدس در یزد به روی صحنه می‌رود


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد گفت: دوم و سوم مهرماه امسال "روزشمار عاشقی" کنسرت بزرگ دفاع مقدس در یزد برگزار می‌شود.
کنسرت

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از یزد، اثر موسیقایی نمایشی "روزشمار عاشقی" با حضور بیش از 60 نفر از هنرمندان موسیقی و نمایش استان یزد و با آهنگ‌سازی "مجتبی حبیبی" و به کارگردانی "احمد ندافی" در یزد اجرا می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد به‌عنوان تهیه کننده‌ی این اثر اظهار داشت: کانون پس از خلق آثار موسقایی نمایشی، "رستم و سهراب"، "موسی و شبان"، "لیلی و مجنون"، "دعای باران" و "قند و عسل" بر خود لازم دانست تا در شان رشادت‌های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس اثری حماسی و ماندگار تولید کند.

عباس‌علی دانافر با اشاره به این‌که "روزشمار عاشقی" در هفته‌ی دفاع مقدس روی صحنه می‌رود، افزود: این اثر حماسی روایت موسیقایی و نمایشی از حصر تا آزادسازی خرمشهر است.

وی از تعامل و همکاری سازمان‌هایی که در برگزاری این کنسرت بزرگ کانون را همراهی کردند، تشکر کرد و گفت: استانداری یزد، اداره کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعیت هلال‌احمر استان یزد از جمله سازمان‌های همراه کانون در تولید این اثر هستند.

دانافر تصریح کرد: از ویژگی‌های بارز هنری اثر موسیقایی نمایشی "روزشمار عاشقی" حضور هنرمندان طراز اول استان در کنار هنرجویان تئاتر و موسیقی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان است.

انتهای پیام/

 

یک شنبه 22 شهریور 1394  4:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها